Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztaltabbak milyen kék...

Tapasztaltabbak milyen kék hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nemrég egy professzionális festékekkel foglalkozó üzletben vettem kék korrektort és mellé lilás hajfestéket,hogy ez a két festék keveréke ad biztos kék színt a melírozott tincseimnek és nem zöldet.

35-40 percet állt a festék a hajon, és sz@rt sem adott. még fehérebb lett,mint volt.

Pedig láttam anno lányoknak akiknek a teljes hajuk olyan szép egyszínú élénk kék volt. nekem meg csak néhány tincsről van szó és semmi. Milyen márkájú festéket és milyen kék színt ajánlanátok?



2013. okt. 18. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Színezőt vegyél, pl directions, crazy color.nekem ezek váltak be.
2013. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszi. De ezek a színezők csak hajmosásig tartanak,ugye? Nem tartós festékek.
2013. okt. 20. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs tartós kék festék. Ezek színezők, de sokáig bìrják. 6-8 mosás után is teljesen vállalható színük van :)
2013. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor számomra ez már hajfestéknek számít. Köszi a segítséget :).
2013. okt. 31. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!