Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szúrtam már több lyukat a...

Szúrtam már több lyukat a fülemre de eggyiksem gyúgyult be épp hogy kivettem a tűt és beleakarom tenni a fülbevalót, de nem lehet :-/ hogy lehet fület szúrni úgy hogy jó legyen vagy pl piercinget?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen fordulj szakemberhez! Mindenkinek azt szoktam mondani, hogy nem csak az ékszerért, hanem a szaktudásért is fizetsz egy piercer-nek. Ez nem egy otthoni dolog, súlyos egészségügyi következményei lehetnek akár egy elrontott fülszúrásnak! Szánd rá a pénzt, mert megéri!
2013. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet rosz tut hasznaltal? Injekcios ture van szukseged. En tizenevesen lyukasztottam a fulem es sok mas ember is, de ugy ahogy az elozo mondja nem feltetlen biztonsagos... Nem csak a fertozes hanem a rengeteg idegvegzodes a fulbe. Nem lenne celszeru bantani oket. En nem ismetelnem meg.
2013. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha jól számolom, akkor talán 6-szor szúrtam ki magamnak a fülem, ebből ma már csak 1 van meg. Én próbáltam mindig közepes vastagságú tűt választani, és olyat, ami még nem volt használva, tehát nincs megkopva a hegye. Betadinnal mindig lefertőtlenítettem, lejegeltem a fülem és átszúrtam. Próbáltam úgy, hogy a tűt kicsit benne hagytam, mozgattam benne, bár nem mindig sikerült. Ez után egy olyan fülbevalót tettem bele, aminek nagyon vékony szára van. Nekem is nagyon sokszor az okozott problémát, hogy iszonyat nehezen ment bele a fülbevaló. Általában félig belement simán, de onnantól egy kínszenvedés volt, mire a másik oldalon kijött a vége. De én mindig úgy voltam vele, hogy ha már oda szúrtam azt a lyukat, akkor csak azért is belenyomom valahogy. Ha kimegy a jegelés hatása, kicsit már kellemetlen, de még bőven kibírható. Tényleg csak annyit tudok javasolni, hogy hagyd benne egy kicsit a tűt, húzogasd ha tudod, utána próbáld meg betenni a fülbevalót. Meg persze fontos, hogy egyenesen szúrd bele a tűt, mert ha valamennyire is ferde, akkor már nehezebb betenni, nekem is volt pár ilyen..
2013. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!