Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a fenekemről és a combomról a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem vagyok kövér (159cm 45kg). Sosem voltam,nem hályas a fenekem sem ,mégis narancsbőrös a fenekem és a combom.Leginkább akkor látszik ha megfeszítem.Ezt mivel lehet eltüntetni? Mitől alakul ki?esetleg valami étkezési tanács vagy sport program?

2013. okt. 21. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

biciklizes ;)

16 voltam mikor elmentem haromszor egy hosszabb bicikliturara. elotte en is lattam h narancsboros a fenekem es en sem ertettem miert mert olyan vekony voltam mint a fapalcika. a bicikliturak utan viszont olyan fenekem lett h legszivesebben naphosszat a tukor elott alltam volna es neztem volna :D plane ha valaki rendesen rendszeresen elkezd biciklizni.. :)

2013. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem vált be. Minden nyáron folyamatosan biciklizek (mert a szüleim biciklitúra szervezők) és mégis ott van.A biciklizéstől a combom lett túl izmos olyan amorf formája lett.
2013. okt. 21. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:

diéta, sport

tényleg csak ezek segítenek, nekem is bevált

2013. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó:De ha egyszer nem kövér????

50 kg-val se lenne az így meg pláne nem.Mint írta sportol is.

Bocs kérdező de ha a bicikli nem jött be én se tudok mást mondani, esetleg valamilyen krém de ilyenről nem tudok.

2013. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kávézacott, összekevered testápolóval, rárakod ahol van, és betekered fóliáva. Szóval mikor anyukádék isznak kávét, de kérd el a poharakat, és használd fel, a kávé zaccát.

Van még egy másik is, ugyan csak kávé zaccal: 2 evőkanál zaccot keverjük össze 2 evőkanál joghurttal és masszírozzuk a bőrbe, majd öblítsük le. Segíti az anyagcserét és a bőr méreganyag kiválasztását.


Kávézacc önmagában: sokan ezt a módszert is javasolják, mert rendkívül hatásos, a dolog lényege az, hogy jó sok zaccot kenjük a problémás területre, jó erősen masszírozzuk bele és a hatás pár napon belül várható.

2013. okt. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem is ilyen, pedig nem vagyok kövér (170 cm, 55 kg), 4 éve sportolok, és többnyire egészségesen étkezem (sok hús, zöldség, kevés tészta). Szerintem ez genetika. :( De ha jobban megnézed, szinte mindenkinek van legalább egy kicsi narancsbőre.
2013. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.ezt a kávésat ki fogom próbálni.
2013. okt. 24. 09:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, erre találták ki a kavitációs vagy magyarul ultrahangos zsírbontást. De mindenképpen kellene valamit rendszeresen sportolnod. Nem kell túlzásba vinni, csak egy kis kocogás vagy aerobik. Amihez kedved van.
2013. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!