Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kerültetek már kinos helyzetbe...

Kerültetek már kinos helyzetbe azért mert magassarkú volt rajtatok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Hát egyszer beszorult a tetőfedél 2 rácsa közé és le kellett ülnöm levenni a lábamról és szétfeszegetni a rácsot,szerencsére még a lépcsőház ajtóba.

Másodszor tőből letört a sarok páromba karoltam,idiótán sétáltam ez is szerencse hogy utcánkba voltunk már kb 5 perc telt így el:)

Volt hogy vettem egy gagyi cipőt aminek a sarka billegett nos abba is érdekes volt menni mint aki beszart kb.

2013. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen :D

Nálunk olyan a lagzi (mivel kis faluból származom eredetileg), hogy a násznép végigvonul a művháztól a polgármesteri hivatalba. Nincs messze, de lassú nászmenet, hátul zene, és ilyenkor a falusi nép kiáll a járdára nézelődni, meg bámészkodni, és némán ítélkezni :D

Na, és én mentem a 13 centis csodacipőmben, amivel nem lett volna gond, csak nem vettem számításba, hogy a falusi úton olyan kátyúk vannak, mint az árok. Sikeresen beleléptem egybe, és ha édesapám nem fog meg, hasra vágódok az utca közepén a fél falu előtt. Így is ciki volt mondjuk, hogy bukdácsoltam :D

2013. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Béla 49

2013. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

A legborzasztóbb magassarkús élményem az egyik érettségim napján történt. Egy elég messzi iskolába kellett mennem, szóbeli nyelvi érettségire, gondoltam felveszem a ballagásra vásárolt magassarkúmat, mert az csinos. Reméltem, bírja majd a lábam valahogy, hiába fájt már a ballagáson is. Úgy voltam vele, csak szokni kell, meg most amúgy sem ácsorgok majd benne órákat.

Hát a nagy frászt! :D Hazafelé menet már annyira fájt a lábam, hogy sántikálva tudtam csak menni és bőgtem, annyira görcsölt a lábam. Megfordult a fejemben, hogy leveszem, de akkor már csak pár percnyire voltam a házunktól és nem akartam tönkretenni a harisnyámat.

Azóta inkább lapos cipőkben mászkálok, és ha mégis magassarkúra kényszerülök, mindig van nálam egy kényelmes váltócipő.

2013. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Suli felé egy földes ösvényen szoktam lerövidíteni az utat. Az évnyitó előtt késésben voltam, úgyhogy gondoltam, megint rövidítek. Csak arra nem számítottam, hogy magassarkúban, az esőtől felpuhult talajon nehéz lesz. Először csak besüllyedt minden lépésnél a cipőm, aztán teljesen beragadt. A lábammal sehogy se bírtam kirángatni, kilépni meg nem akartam harisnyával a sárba. Arra járók persze nézték vigyorogva, mit összeszenvedek. :S Végül meglátott egy barátnőm, aki szerencsére pici sarkú cipőben volt, ő bejött hozzám és kimentett. :)
2013. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliba énekkaros voltam, és ballagaskor másfél órát álltunk a dobogón, mikor le kellett volna jönni beszorult a sarka a cipőnek és ki kellett lepnem belole hogy kifeszegessem, az igazgató állt a szinpad mellett, amin csak én guggoltam a cipőmet feszegetve, és várta hogy felmehessen beszédet tartani:D kis városban élek, de a ballagók végett nem jártak a buszok ezért a város egyik feléből sétálhattam át a másikba ahol lakom, a fel várost mezítláb sétáltam végig, és mikor vissza akartam volna venni nem tudtam vagyis nem akartam retkes lábbal...mondanom se kell milyen hólyagok lettek a talpamon:D
2013. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!