Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Többi lent.

Mi a véleményetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Anya azt mondja, hogy "nem hordhatok melltartót, mert lógni fognak nagy koromban a melleim." 16 éves vagyok és jó rám, még a kosármérete egy kicsit kicsi is (mert felpróbáltam...) az ő 75B-s melltartója. Mikor általánosba jártam és 5.-es voltam, azt mondta, hogy majd 8.-ban kapok. Már itt vagyok 16 évesen 2.-os gimnazistakén és még életemben nem volt melltartóm. Most mit tegyek?

#mellbőség #melltartó #lógni fog a mellem
2013. okt. 22. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a boltba és vegyél.
2013. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem spórolj egy melltartóra, és ha nem érti meg hogy így rosszul érzed magad, akkor vegyél titokban egyet.
2013. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy vagy már hogy eldöntsd mikortól kell melltartó..és világosítsd fel a drága anyukádat hogy minden tévhitben ellentétben a mellnek nincs tartóizma csak zsírszövetből áll és ha nem hordasz melltartót 30 éves korodra bokáig fog érni a melled annyira lógni fog..én 12 évesen kaptam először melltartót (nem topot!) és most 34 évesen egyáltalán nem lógnak a melleim.Anyud meg biztos irigy hogy neked is melltartó kell már és hogy szebb vagy nála.Már bocsi de úgy utálom az ilyeneket nagyin fel bír dühíteni!

Szóval gondolom azért neked is van egy kis pénzed vagy ha nincs akkor spórolj ma már 1000 ft-ért is lehet melltartót kapni.Hajrá nagylány szurkolok neked!:)

2013. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukád egyszerűen rosszul tudja ezt. Gyakori tévhit sajnos. Beszélj vele.
2013. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen sokan válaszoltatok! hogyha van rá lehetőségem, akkor megfogadom a tanácsotokat és veszek egyet. Még egyszer nagyon szépem köszönöm!
2013. okt. 30. 12:22
 6/6 anonim válasza:

serintem anyukád elég régimódi. vegyél magadnak, ne tokosodj be anyukád véleményébe.

persze hogy vegyél. én is vettem, mert anyukám nem nagyon engedte. de miután megvettem az elsőt, a többit már ő vette. :)

hajrá

2013. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!