Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menjek egy ilyen körmöshöz?

Menjek egy ilyen körmöshöz?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig volt műkörmöm, a hölgy aki kezelte, nála nagyon sokáig tartott, soha nem esett le egy sem, csak nőtt lefele.

Ő viszont nagyon drága.


Legutóbb elmentem egy másikhoz, 3 nap múlva potyogtak a strassz kövek, aztán mindegyik körmöm lejött, pedig fizikai munkát szinte nem is végzek többet mint előtte.

Nagyjából 2 hét alatt lejött az összes.


Na a lényeg most jön, anyukám ajánlott egy leányzót, akivel megbeszéltük hogy elvállal múlt hét szombaton, de hétfőn kértem már az időpontot, és minden napra programok halmaza meg egyéb okok miatt nem vállalt el, na és még a szombatot is lemondta, ráadásul aznap.

Ha valakihez járni fogok, akkor töltetni szeretném, de a variálást azt nem szeretem.

Hisz én sem szoktam, és én is alkalmazkodok hozzá, de akkor ez legyen kölcsönös.

Anya végül elmegy holnap 11re én pedig mehetnék utána, de nem sok kedvem van, hisz az egészet elvette.


2013. okt. 22. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos neki is kellemetlen volt, hogy le kellett mondania. Elvégre mégis csak ez a bevételi forrása. Szerintem menj el, egy próbát megér. :) Majd írj, hogy hogy döntöttél.
2013. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!