Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bp. -en hol van olyan turkáló,...

Bp. -en hol van olyan turkáló, ahol ár/érték arányban megéri vásárolni. Kg helyre gondolok, ahol így változnak az árak: hétfő (1500ft/kg). Kedd (1200ft/kg). Szerda (900ft/kg). Csütörtök (600ft/kg). Péntek (290ft/kg)?

Figyelt kérdés
vidéken van egy csomó ilyen hely, én ezeket szeretem és ezeket vadászom Bp-en, de eddig csak ezekkel a vállfás vagy drága kg.-os változattal találkoztam

2013. okt. 25. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Humana . Van a belvárosban és Pesterzsébeten boltja. Kéthetente váltják a készletet. Darabra adják. Általában 1700-ról indulnak és a második hét péntekjére 200 Ft minden darab.
2013. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!