Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy nöne meg...

Mit csináljak? Hogy nöne meg gyorsabban a körmöm?

Figyelt kérdés
Letörött a körmöm!!!!!!!!!!!! Szép hosszú körmeim voltak. Ma tesi orán belütközött a labda és nagyon nagyon letört egy körmöm. Aztán otthon még egy letört. Most fel kellett tennem műkörmöt. De olyan vastag, meg úgy a szélén feláll. Holnap táncprobára kell mennem. Mit csináljak most. Msot megint le kell vágnom rövidebbre. Pedig nekem nagyon nagyon erös körmeim vannak. és mégis letörtek. Mit tegyek?

2013. okt. 25. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a műköröm nem tesz jót neki, inkább legyen rövid, és nőjön meg szépen... Nem tudsz mit csinálni, ha letörik, akkor letörik, akármilyen erős is. Nekem is nemrég tört le, egyik barátnőmnek a kosárlabda, másiknak a csőnadrág intézte el a nagyujját, nekem ott a leghosszabb, és féltem :)

Tegyél rá esetleg körömerősítőt, ha jobbnak gondolod, akkor vágd picit hozzá a többit is, de szerintem műkörömmel felesleges szenvedned...

2013. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!