Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek a képek közt van különbsé...

Ezek a képek közt van különbség csak szerintem nincs gyönyörű nő csak jó smink?

Figyelt kérdés

pl ha megnézzük a szépségkirálynőket egyből azt gondoljuk hű de szépek, vagy hírességeket, de smink nélkül ők is csak átlagosak, átlagosan szépek. pl itt van pár kép


[link]


[link]


[link]


[link] (eva longoria)


[link]


2013. okt. 25. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A szépségkirálynő szerintem nagyon szép.

A többi is szép smink nélkül is, főleg a fiatalabbak.


Szerintem jelentős különbség azoknál a nőknél van, akiknek bőrhibáik vannak vagy csak már kezdenek öregedni, ezt tudják leplezni.


21f

2013. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondjuk közülük szerintem is a szépségkirálynő a legszebb smink nélkül, de azért eva longoria közt van különbség
2013. okt. 25. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem furcsállod hogy a smink nélküli képek általában rosszul beállított előnytelen képek? :D
2013. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Nekem pl a szépségkirálynő sokkal jobban tetszik smink nélkül, és még sok másik belinkelt lány is.
2013. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Női szemmel szerintem nincs nagy különbség. Nyilván szebbek sminkkel, de azért csodák nincsenek, ha az ember picit jobban odafigyel, akkor el tudja képzelni az adott nőt smink nélkül. Eva Longoria-ról meg rossz ez a kép, de amúgy szép smink nélkül is. Hétköznapian szép, persze. De aki nem hülye, az tudja, hogy a sztárok sem úgy néznek ki a valóságban, ahogy a magazinokban.
2013. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon sok lány ezek közül smink nélkül is szép. A szépségkirálynő is, illetve az indiaiak közül akit mindenképpen meg kell említeni, az Aishwarya Rai, Katrina Kaif és Isha Kopikar, de a többiekel sincsenek nagy problémák.
2013. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:

Sajnos a kérdés feltevésed sem valami sikeres. Amennyiben a "csak szerintem" helyett "vagy"-ot írtál volna érthetőbb és természetes kérdés lenne , de így egy állítás kérdőjellel.

Mellékesen a csajok mind gyönyörűek és a smink általában nem sokat javít. Főképpen annak aki amúgy se szereti.(Van aki természetesen szereti)

2013. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!