Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha meg lennétek elégedve a...

Ha meg lennétek elégedve a testetekkel, ti kiállnátok így nagyközönség elé? (hogy ennyire kint van a feneketek)

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 26. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ki. De nekem ennél jobb a fenekem :)
2013. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ennél vékonyabb vagyok,de nem vagyok k×rva a pipsóban,úgyhogy nem állnék ki....:))
2013. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok megelégedve a testemmel, és ki mernék állni, bár nem hiszem, hogy bárki kíváncsi lenne a szőrös seggemre :D


21f

2013. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szuper bomba alakom lenne, simán. :P
2013. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mutogatnam magam igy nagykozonseg elott. Igy se szeretem ha meresztik a szemuket utanam az emberek, amikor vegre lett kontaktlencsem (a szemuveget utcara nem hordtam) mindig azt hittem hogy leettem magam/ fogkremes vagyok, vagy valami gaz van velem.

Szoval engem nem vonz a magamutogatas. Nem szeretnem ha bamulnanak, foleg a pucer fenekem idegenek.


A Balatonon viszont hajon ahol csak mi voltunk napoztam mar tangaban es bikinifelsoben, de az a to kozepen volt, pl. strandra nem nagyon mennek igy le...


Felreertes ne essek nem vagyok dagadt, de nincs tokeletes testem (meg) mondjuk ennel a nonel 100x jobb a seggem az is tuti.

2013. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy.
2013. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ő megvan elégedve a fenekével? helyében nem mutogatnám ennyire...

-nem mondom h rossz, de nekem túl sok. Vékonyabb, feszesebb női hátsók jobban vonzanak, mint pl.:


[link]

2013. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem,ennél jobb fenékkel sem,De hát elkurvul a világ......
2013. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!