Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Egy ijesztő mégis eredeti...

Réka SZJ kérdése:

SOS! Egy ijesztő mégis eredeti halloweeni jelmez kellene, és hozzá valami könnyen elkészíthető ütős smink!?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam milyen kategóriába írjam ezért írtam ide. Lehetőleg ne vámpír meg zombi legyen hanem annál eredetibb.

2013. okt. 26. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

samara morgan - szerintem ha hosszú hajad van és van a közelben egy hálóing akkor simán, a smink meg szintén baromi könnyű


[link]


ha nem láttad a Kör c. filmet:

video amit megnézel és meghalsz-szamara morgan 7 napon belül megöl :) kb ennyi

2013. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# vagyok:

slender man

kölcsönkérsz vkitől egy öltönyt a fejedre teszel egy fehér pólót és ennyi sok ilyen make slender video van youtube-on is

2013. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz még halott menyasszony is. Azok szerintem nagyon jól néznek ki. Youtube-on rengeteg ötletet találsz.
2013. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En olyan nagy szemu, csucsoritos-osszevarrot szaju baba leszek :'DD smink egyszeru, es ha van fekete tullszoknyadmar kesz is!;)

jo szorakozast!

2013. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. okt. 27. 07:41
 6/6 anonim válasza:
Ok szóval én a sulis halloween bulira pl olyan "boszinak öltöztem"aki úgy néz ki mintha rá esett volna egy ház pár öltést csináltam az arcomra szemceruzával és egy fekete ruha+egy magasarkú és kész is.
2013. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!