Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldököt hogy tudom itthon...

Szemöldököt hogy tudom itthon magamnak szépen kiszedni?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok és már idegesít hogy vastagabb lett az átlagnál ezért kéne pár tipp.

2013. okt. 27. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] tessék
2013. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de én nem szeretnék kozmetikushoz menni,tiszta cink lenne :D

így magamnak hogy csináljam meg az ívet? félek hogy belevágok

2013. okt. 27. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a csúnya szemöldök ciki. Nincs valami csaj ismerősöd aki kiszedné? Szemöldökcsipesz férfikézbe nem való :D
2013. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz kozmetikushoz menni vele, inkább, mint hogy magadnak elrontsd, mert nagyon könnyű. Középen túlszedheted, túl vékonyra szedheted, rossz helyről szedheted, és borzasztó a végeredmény. Kozmetikus csipesszel vagy gyantával pár perc alatt elintézi, utána meg pegpróbálhatod kiszedni az újranövő sszálakat ha zavar.

Vagy megkérhetsz egy szép szemöldökű kedves ismerőst, én biztos segítenék barátnak, barátnőnek hiszen nekem is adtak már tippeket, igaz a legtöbb barátnőm rontotta már el a szemöldökét így a sajátom közelébe csak a kozmetikust és magamat engedem :D

2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szemöldökcsipesz férfi kezébe nem való?

Talán fakanál és porszívó sem?


Először óvatosan csináld, nehogy túlszedd, és a vastagságot az alsó részből szedd le, ne a tetejéből.


Az is egy trükk, hogy barátnő/feleség színes szemceruzájával beszínezed a kívánt formát, és a felesleget leszeded.

2013. okt. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De eslőre talán tényleg kozmetikushoz menj. És akkor legalább látod, hogy milyennek kéne lennie.


Nem te leszel az első pasi, aki beül a székébe szemöldökszedésre, hidd el.

2013. okt. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézusom én csak vicceltem, de okoskodj csak..
2013. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választokat!
2013. okt. 30. 01:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem okoskodom, csak nevettem észre a :D-ét


Bocsi :D

2013. okt. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!