Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam a képek...

Mit gondoltok rólam a képek alapján? Képek privátban.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá hogy külső szemmel mit gondolnak rólam az emberek, mert sajnos nehezen tudom megítélni magam. Van hogy jól érzem a bőrömben magam, van hogy nagyon egyáltalán nem. Mindig vagy a súlyommal, vagy az izomzatommal van a problémám. (Előbbit sokallom, utóbbit keveslem.)

tehát kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, hogy mennyit kéne fogyjak/izmosodjak, szerintetek mennyi idő alatt és hogy érhető ez el és esetleg most hány pontra értékelnétek. Biztos vagyok benne hogy motiválni fognak a válaszaitok legyenek azok akár pozitívak, akár negatívak. A válaszokat előre is köszönöm! :)


F/17



2013. okt. 27. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldheted
2013. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj!
2013. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Küldd!
2013. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
küldheted :)
2013. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 The magic of banana ***** válasza:
küldheted :)
2013. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
küld nyugodtan :))
2013. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogynod nem kell semmit, viszont ha izmot akarsz magadon arra jobb ha ráhajtasz, mert abból egyenlőre nem sokat látok.

Nekem jó lennél így is, mert nálam nem feltétel, hogy valaki ki legyen gyúrva, de aki az izmos srácokat szereti, azoknak nagyon kevés lennél. Persze normális lányoknál nem csak az számít, hogy milyen tested van.

A következő dolgot nem sértésként, hanem motivációnak szánom. Lány létemre izmosabb vagyok nálad. Ezt tényleg ne sértésnek, hanem motivációnak vedd, hogy nehogy már egy lány lepipáljon :D

Az, hogy mennyi idő alatt érhető el eredmény, függ attól is, hogy milyen a táplálkozásod, milyen intenzitású edzéseket végzel és milyen időközönként.

2013. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
küldj!!:)
2013. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
küld :D
2013. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Küldhetsz képet...:)
2013. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!