Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten Westendben van...

Budapesten Westendben van Claire's és Cosmos city üzlet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Claire's van a Westendben, viszont Cosmos a Westend mellett van kb 5 percnyire

itt: [link] (nem engedi a rövidet -_- )

2013. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jajj rosszat linkeltem

tehát itt: [link] :)

2013. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyiss meg egy böngészőt, írd be, hogy "google.hu" vagy "google.com" tetszés szerint, majd írd be, hogy "westend üzletek". Elsőre kidobja. Sok sikert.


(bocs, hogy nem tudtam hasznosabb választ adni, csak felidegesítettem magamat ezen a kérdésen egy kicsit. Ahelyett, hogy minden szart kiírtok ide, inkább írjátok be google-be... de komolyan... ez már fájdalmas. kb 2 percnyi kereséssel megtalálod. Ehelyett olyan kibebaszott lusta vagy, hogy ide kiírod, és nyálcsorgatva vársz valami választ, nehogy már megfájduljon a szemed a böngészés közben. Mellesleg magadtól kb 10szer gyorsabban meg tudtad volna találni a választ. Just saying.)

2013. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondja ezt az nekem, akinek nincs jobb dolga mint belém kötni. ,,Csak mondtam.."

Semmi gond egyébként, de ha ideges vagy ne rajtam töltsd ki. Amúgy meg ez egy ilyen oldal, nem szabályozhatod te, hogy ki mit írjon ki.

2013. okt. 28. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Még neked áll feljebb kérdező?:D
2013. okt. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok én ezen leállni vitázni. Gondoljatok azt amit akartok. A többieknek meg köszi a választ.
2013. okt. 29. 04:16
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem voltam ideges előtte. Csak megláttam a kérdésed, és eszembe jutott, milyen kicsi az a bizonyos kerítés Isten állatkertje körül, ami már elég volt ahhoz, hogy felb*sszam/d az agyam.

Valóban nem szabályozhatom. De azért lássuk be, hogy eme csodás kérdésedre a választ megkaptad volna 2 perces google keresés után is. Milyen "többieknek?" 1 db emberke.

2013. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!