Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellek! Mit, és hányszor...

Modellek! Mit, és hányszor sportoltok egy héten?

Figyelt kérdés
modell szeretnék lenni,és nem tudom,hogy mennyit kell sportolni,csak azt tudom,hogy kell... melyik sportot ajánljátok??(sikeresek vagytok modellként?)
2009. nov. 13. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én napi 2 szer eszem Reggeli mondjuk zappehely,tejjel joghurtal.Ebbédre gyakran eszem lencsét, babot. Napi 2 liter folyadékot iszok. És gyakran eszek jó minőségü csokit. Szeretem a 100% gyümilevet.
2009. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok műzli és zabpehely nagyon jót tesz az alaknak. Edzőterembe sose járok sportolni és csak annyit sportolok hogy sétálok. Gyakran eszem csokit. Nem kell ahhoz nagy megeröltetés hogy így nézzünk ki.
2009. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
melyik ügynökségnél dolgoztok?
2009. nov. 16. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól mert nem sportolok és a csokit se vettem meg képzeld karcsú feszes alakom van. Egy fiatal magas lánynak nem kell megeröltetnie magát hogy jól nézen ki.
2009. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem fogyózok és sportolok attól még vékony vagyok. Úgyhogy nem mindegy melyik ügynökségnél dolgozok??
2009. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!