Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még régebben kiszedtem a...

Még régebben kiszedtem a szemöldököm, és most szeretném visszanöveszteni, de csak a baloldali szemöldököm nő, a jobboldali megrekedt egy szinten, és onnantól kezdve meg sem mozdul. Mit tegyek, hogy az is visszanőjön?

Figyelt kérdés
A jobboldali szemöldököm, nem nő. Bekentem ricinus olajjal, de az egyálatln nem nő, csak a baloldali. Mit ajnlotok?
2013. okt. 30. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
zhát megpróbálhatod rajzolni is:)..vagy nem tudom..ha küldenél képet meg hogy milyen szemöldököt akarsz vagy lenne róla valami fogalmam könyebb lenne
2013. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért kell nagyon vigyázni, hogy milyenre szeded ki, mert lehet, hogy egyszer már nem nő vissza többet és utána kenheted akármivel, nem lesz változás. Nagyon sokszor elmondják a kozmetikusok is, hogy vigyázz milyenre szeded, pont ezért. Nagyon sajnálom, de bármit is ajánlanak itt, nem fog segíteni, nem fog visszanőni, abból kell gazdálkodnod ami most van. Azért még reménykedhetsz.
2013. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából, így sem csúnya szemöldököm, csak szerettem volna vastagabb szemöldököt, mert mondták, hogy az nekem nagon jól állna.
2013. okt. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!