Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak szemében a derékig...

A férfiak szemében a derékig érő haj kislányosnak tűnik?

Figyelt kérdés
Férfiak véleményét várom elsősorban.

2013. okt. 30. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
DEHOGY!!! Gyönyörű, nőies, ha szépen ápolva van! Sokkal szebb, mint a rövid, fiús haj, nem vagyok én buz*i, hogy fiús kinézetű lánnyal járjak, aki a haját is rövidre vágatja. Annyira nem tetszenek a rövid hajú lányok, számomra cseppet sem nőies, igénytelenségre vall, hogy levágatja, hogy ne kelljen ápolnia. Arról nem is beszélve, hogy milyen keveseknek áll jól a rövid haj...1 kezemen meg tudnám számolni azokat a nő ismerőseimet, akinek jól áll. Szóval nálam csakis a hosszú haj a nyerő! A derékig érő különösen! :)
2013. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fiatalos mint kislányos, én imádom a hosszú egyenes hajzuhatagot.

21f

2013. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2013. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Elsővel meg tökéletesen egyetértek, nagyon idegesít ha egy szép lánynak rövid haja van, még ha nem is ismerem :D
2013. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valaki ezt mondta nekem,és nagyon meg lettem volna lepve,ha kiderül,hogy a legtöbb férfi így gondolja.De ezek szerint nem.:)
2013. okt. 30. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne kislányos? Ha göndör vagy hullámos akkor kifejezetten nőies, szexi is lehet.
2013. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem kislányos... Nekem tetszenek a rövid hajú lányok és a hosszú is :)
2013. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
A hosszú haj a nőiesség jelképe. Egy nőnek igen is legyen hosszú haja. Ez egy nőnek a legtermészetesebb ékszere.
2013. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Bár nő vagyok, eléggé gyámoltalannak tűnhetek, igen, hosszú haj, vékony testalkat, szemüveg, velem mindig segítőkészek a pasik :) Amelyik pasi nem hosszúhajmániás, az meg a feltűzött hajat szereti, hogy látszódjon a nyak.
2013. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem itt is megoszlanak a vélemények, most azért mert 1 férfi azt mondta, az nem jelent semmit, aki meg hajhossz alapján ítéli meg a nőiességet, azt sajnálni tudom.
2013. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!