Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők tényleg 20 éves koruk...

A nők tényleg 20 éves koruk környékén a legszebbek?

Figyelt kérdés

Ezt valaki teljes meggyőződéssel állította nemrégiben.

Érdekelne több vélemény is.

Itt van például Angelina Jolie 20 évesen:

[link]


és kb 35 évesen:

[link]


(még sosem linkeltem ide képet, remélem sikerült. ha nem, őt legalább mindenki ismeri)


Csak én gondolom úgy, hogy az idő nem feltétlenül tesz rosszat az embereknek egy bizonyos korig?

Szüleimről is ha nézek esküvői képet, vagy régi igazolványképet, azt látom, hogy 30-40 év között jobban néztek ki, mint 20 évesen. Kivétel persze van.



2013. okt. 31. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát, aki dohányzik annak nem áll jól, ha elmúlt 30..

:D

2013. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 30 körüliek a legszebbek.
2013. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a mondás járja, hogy a nő 30 éves korára érik be.
2013. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése ez is, hogy kinek mi tetszik.
2013. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 30 körül éri el egy nő a csúcspontot ilyen téren. Addigra kiforr az ízlése, a gondolkodása, a stílusa stb.

25 vagyok, és az utóbbi egy-két évben rengeteget nőiesedtem, vonzóbb lettem még szerintem is, de még most is gyakran néznek kislánynak, szóval reménykedni tudok csak, hogy 30 környékén már egyértelműen nő leszek :D

Nekem ilyen téren pl. a Within Temptation énekesnője, Sharon den Adel a példaképem, aki már 30 is elmúlt, és iszonyat dögös, nőies.

2013. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
miranda kerr 31 éves,de 20-nak néz ki:D
2013. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ez egészen megnyugtató. Én 20 vagyok, de azért reméltem, hogy nem innen indul a lejtő.


Talán azzal kell csak vigyázni, hogy ne legyen megkeseredett fejünk, mert az bizony már 25 évesen is meg tud látszani, és azoknál az embereknél, tényleg a 20 lehet a legszebb kor..

2013. okt. 31. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők a 30-40 éves korukban a legsugárzóbbak, legszebbek.

Nyilván függ attól, hogy ki milyen életmódot él, de egy magára igényes ember, legyen az férfi vagy nő, jobban néz ki 30-40 évesen, mint fiatalabb korában - az én ízlésem szerint.

22L

2013. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyat is, akiről lerítt, hogy 40 felett lehet már, mégis.. annyira szép nő volt:( Sokkal szebb mint sok huszonéves (jómagam is 21 vagyok). Néha jót tesz az idő múlása:)) Nem igaz, hogy okvetlen 20 körül nézünk ki a legjobban, genetikai dolog ez, de amúgy igaz, hogy aki dohányzik, annak 20 felett se olyan túl jó már..:DDD Még jó, hogy ez engem nem fenyeget.
2013. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk Angelina Jolie pont nem jó példa erre,mert ő szét plasztikáztatta magát.(ne haragudj,nem kötekedni szeretnék)

Egyébként szerintem attól függ ez a szépség dolog,ki mennyire van megelégedve magával.

2015. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!