Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek jó alakja...

Lányok! Szerintetek jó alakja van ennek a lánynak női szemmel? Sportos?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem túl izmos az ideálhoz képesT:)
2013. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik az alakja, számomra nem nőies. Egyrészt túl izmos, másrészt nagyon gebe. De szerintem sok pasinak bejön, én pl rögtön kapásból tudok egyet, aki odavan az izmosabb, vékonyabba csajokért :)
2013. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se igazán tetszik, ez már túl izmos.
2013. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó alakja van, csak ezen a képen túlságosan az izomra megy. Egy nőcisebb beállásba tuti hogy dögösebben mutat.
2013. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább gebe, melle szinte semmi, és a bordáit a képen is meg lehet számolni (eléggé hasonlít rám).

Inkább még mozoghatna (és hízhatna egyidejűleg egy picit), akkor tökéletes lenne.

2013. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem. túl izmos.
2013. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A helyes edzésről és étkezésről nyilvánvalóan fogalma sincs. Alul túl vastag, felül túl vékony, a dereka teljesen egyenes, melle semmi... a túl izmos túlzás lenne, mert egyáltalán nem az, a komolyan edző lányoknak nem ilyen sorvadt a bicepsze. Minimális izom van rajta, de azt rettenetes kihangsúlyozza, holott nagyon előnytelen. Szóval nem, nincs jó alakja.
2013. nov. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lába jó, más nem tetszik. A karja egyáltalán nem nőies.
2013. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!