Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekyik az a tulajdonság ami...

Mekyik az a tulajdonság ami felül írja a "jóképűséget"?

Figyelt kérdés
Pl,: megvan benne ez ezért nem számít hogy néz ki.

#külső #jóképű #tulajdosnég
2013. nov. 2. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam intelligencia és nagyon jó humorérzék.
2013. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt akartam írni, mint az első:)
2013. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elso ketto: tehat ha jol ertem, osszegyurnetek a lepedot ezzel a taggal, ha intelligens es jo a humorerzeke: [link] ?


Ha ferfiak vagytok, linkelek csajokat! :D

2013. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igazad van, vele pl. nem:)

Fogalmazzunk úgy h egy jóképű pasinál vonzóbb lehet egy kevésbé helyes pasi, aki intelligens és humoros.

Ismerek olyan férfit, akire nem lehet azt mondani h egy "brad pitt", viszont a dumája, stílusa révén oda vannak érte a nők. Vonzó.

2013. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nyílván a képen lévővel én sem jönnék össze, de ugyanúgy, mint egy nem túl szép arcú lányból, egy nem annyira jóképű pasiból is ki lehet hozni a maximumot külsőleg jó öltözködéssel, ápoltsággal, jó hajjal, stb... és nem csak üres duma, hogy a kisugárzás számít, tényleg az :)
2013. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hány évesek a válaszolók?
2013. nov. 2. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Irrelevans, hogy hany evesek, ugysem reprezentativ a minta.
2013. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3.-nak:

Aki intelligens, az alapból törődik magával annyira, hogy ne így nézzen ki, mert azért szerintem realizálja, hogy milyen egy normális kinézetű ember.


1. voltam egyébként, és 24 éves vagyok.

2013. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Aki intelligens, az alapból törődik magával annyira, hogy ne így nézzen ki, mert azért szerintem realizálja, hogy milyen egy normális kinézetű ember."


Intelligencianak semmi koze ehhez, nem attol intelligens valaki, hogy jol akar kinezni.

2013. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem attol intelligens valaki, hogy jol akar kinezni."

Pont fordítva van szerintem. Nem azért intelligens, mert normálisan akar kinézni, hanem azért tud normálisan kinézni, mert van annyi esze, hogy mit ne vegyen fel vagy csináljon. Nem azt mondom, hogy aki ad magára intelligens, hanem hogy aki intelligens, az tud átlagosan öltözni, meg nem fog magának bilifrizurát nyíratni, meg ilyen gáz dolgokat csinálni a külsejével.

2013. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!