Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha a szemöldökö...

Az nagyon gáz, ha a szemöldököm picit össze van nőve? 21f

Figyelt kérdés

Csak néhány szál, és csak közelről látszik, mert szőke.

Ki tudnám szedni magamnak? Nem merem :D

Anyu szerint jó így, húgom szerint gáz, de nem akarják kiszedni nekem... :/



2013. nov. 3. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szedd ki, meg ha nem is annyira latszik.

Magadnak kell kiszedned, ha mas nem akarja, de nagyon vigyazz nehogy tul sokat szedj...

Sok sikert :)

L

2013. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szedd/szedesd ki! :)

A legjobb ha első alkalommal kozmetikusra bízod, mert van gyakorlata, ezért sokkal precízebben, szebben megcsinálja. :) Meg fogsz lepődni, hogy az alig látható szőrszálak kihúzása után is milyen sokat fog javulni az ábrázatod. :) Vesztenivalód nincs, mert visszanő pár héten belül.


Én is pasi vagyok, és én kéthetente járok szemöldökszedésre kozmetikushoz, így mindig rendbe van tartva. Nekem vékonyítani és formára igazítani is szokott egy kicsit, mert sokkal barátságosabb fejem van így. :)

2013. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!