Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy működik Avonnál a PostaPo...

Hogy működik Avonnál a PostaPont átvétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Friss tanácsadó vagyok :) A koordinátorom meg nem mindig elég gyors, szóval teszek itt egy próbát, kapásból két kérdésem is lenne.

Az első a postával kapcsolatos: honnan tudom, hogy megérkezett ide a csomagom? Kaptam SMS-t a feladásról, van egy olyan gyanúm, hogy az érkezésről is fogok, de inkább megkérdezem. :)


A másik az, hogy a fizetésnél nem a sárga csekkre nyomtam rá, hanem a másikra - ott elvileg tudok utalással fizetni. Csakhogy semmiféle információs részt, számlaszámot, ilyesmit nem találtam hozzá. Nyaggassam érte a koordinátorom?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 5. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor mondom:

1, Igen kapsz SMS-t, ha megérkezik a csomag a PostaPontra.

2, Igen átutalással kell fizetned. Ha gondolod megkeresem neked a számlaszámot. Közleménybe be kell írnod a törzsszámot, így tudják beazonosítani.

2013. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na meg van: Lépj be a tanácsadoi oldaladba, majd közép tájon van egy olyan opció, hogy hasznos tudnivalók, kattints rá, ott a megrendelések stb alatt le tudsz tölteni egy dokumentumot, ami a befizetési lehetőségek nevet viseli, ebben van benne a számlaszám.

De fontos, hogy a közleménybe legyen benne a törzs számod.

2013. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon, nagyon szépen köszönöm!

Megmentettél egy nagy adag stressztől :)

2013. nov. 5. 20:25
 4/4 Timi179 ***** válasza:
én azt javaslom, hogy legközelebb válaszd a sárga csekkes fizetést így a csekken rajta lesz a számlaszám is és könnyebben követhető hogy mennyit kell fizetned! Attól hogy ezt választod nem kerül még felszámolásra a csekkadó, csak ha csekken fizeted be! :-)
2013. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!