Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? Képpel!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


A hasam azért ilyen mert szültem 1éve, de megműttetem mert nagyon zavar :/


2013. nov. 9. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan roszz,egy kis edzés viszont nem ártana. Sem combon, sem hason. De amúgy nem rossz az alakod:)
2013. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben előbb megpróbálnék egy kis erősítéssel, testmozgással javítani a hasamon, hátha segítene, nem jó dolog feleslegesen műttetni magad.

Egyébként nem lehet panaszod, szép alakod van. :)

2013. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)) Sajnos nem segít a has erősítés, mert szétszakadtak az izmok és ezáltal nyílt egy sérvkapu is. Meg a stria is elég sok rajtam. Az edzés az megy.
2013. nov. 9. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit egyenes a derekad, de szülés után ez nem gáz. Amúgy rendben vagy, jól nézel ki! :)


(nekem is ilyen bugyim van!! :D)

2013. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
60%
Sztem borotváld le a punit, a sok szőrtől először azt hittem farkad van, úgy domborodik a bugyi :D
2013. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
milf vagy!
2014. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ahh mekkpora didik!


képet még!!!

2014. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!