Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatok meg a...

Hogyan szabadulhatok meg a műkörmeimtől itthon?

Figyelt kérdés

Body piercer vagyok, de mivel kisbabám van és GYED-en vagyok, gondoltam, rakatok fel műkörmöt, mert mindig is akartam. De bejelentkezett hozzám egy csaj, hogy szúrjak neki, mert nagyon sürgős lenne és ragaszkodik hozzám. Viszont műkörömmel nem tudok dolgozni. Megígértem neki, hogy két napon belül megoldom, és megcsinálom neki, de egyszerűen nem tudom, hogy szedjem le a körmeimet. Fizetni nem akarok a körmösnek, hogy leszedje. Szerintem úgyse rakatom már vissza, mert nem jön rosszul, hogyha páran kijönnek hozzám házhoz és kicsit dolgozgathatok.

Van valaki, aki már szedte le saját magának? Tip és zselé és elég jól oda van ragasztva.


2008. júl. 9. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár nekem porcelán volt és épített, nem pedig zselé és tip..nem tudom neked használna e. Én lereszeltem a végeit, utána pedg a tetejét.
2008. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

óvatosan reszeld le a zselét amíg a tip meg nem jelenik, utána áztasd be a körmeidet körömlakklemosóba. a lemosó oldja a tipet. (a zselét viszont sajnos nem, azért kell reszelned) de vigyázz, a saját körmödig ne reszelj, mert nagyon fájdalmas lesz.

kb 10-15 percen át kellene áztatnod, aztán papírzsepivel letörölni a már leoldott részt. aztán újra vissza áztatni. így le fog jönni.

sok sikert, egy körmös

2008. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van körömoldó folyadék is nem?
2008. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!