Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti milyen parfümö...

Lányok, nők, ti milyen parfümöt használtok? Hajlandóak vagytok nagyobb összeget is kiadni egy parfümért a minőségért cserébe, vagy inkább az olcsóbb árkategóriában keresgéltek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Mexx örök kedvenc:) Szinte mindegyik illata,annyira tartósak hogy nap végén is érzem és igen finom illatuk van. 5-6 ezer ft de általában rossmannban mindig sikerül akciót kifogni és úgy 2500-3000 ft -ért is meg tudom néha venni.

Még kedvenc parfüm naomi campbell at night,de ez gyorsan fogy ahhoz képest hogy ugyanannyiba kerül mint a mexx,valamint versace versace woman ez egy 10-es de mostohatesómtól kaptam ajándékba,magamnak nem vennék ennyiért parfümöt.

Tehát a kérdésedre a válasz,max 5-6 ezer ft amit kiadok egy parfümért.

2013. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem voltam parfümös amíg meg nem éreztem a Puma Flowing illatát. Azt az egyet használom tinikorom óta. Bármi mást próbálok az nem megy hozzám.


Nekem kimondottan olyan illat kellett, ami nem hivalkodó, és nem árasztom el a környezetemben. Pont ezt szeretem ebben a parfümben, hogy csak az érzi akkor belép az intim zónámba. (értsd nagyon közel áll hozzám).

Nap végére pedig nem bűzlök tőle.

Finom lágy illata van. Nekem tökéletes. :)

Ha akciós (2-3000 Ft) akkor szoktam venni több üveggel is.


Próbáltam hasonló parfümöt találni, de a legtöbb az irritáló számomra vagy túl erős az illata, vagy émelyítő... pedig szívesen kipróbálnék mást is.

2013. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sose vennék semmilyen parfümöt, feleslegesnek tartom. Szoktam fürödni, nem bűzlök, nincs szükségem rá.

Néha kapok ajándékba egyet, azt elhasználom és kész.

2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pink Girl vattacukros:) imadom a bar z illata nagyon tomeny 1x kell fujni garantalom nap vegeig erzed magadon a vattacukor illatot.:)

Puma parfum na igen egyik kedvencem 8000ft vettem 30 ml lila szinu :) kellemes nem olyyan eros illata van

Star Nature 2 db van banan es tutti frutti 1hetig nagyonjovolt de mar emelygek tole olyan eros

Vanilliascukroskaramellas imadom az illatat bar ha reggel befujom magam vele megint jon az emelygo erzes..:/ 2hetig hasznatlmam most szuneteltetem ...:)

2013. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van DKNY, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Dior parfümöm jelenleg. De volt már Versace, Valentino..stb, tehát tervezői márkásak. Én nagy parfümrajongó vagyok, nálam ez szerelem, művészet. Ilyen avonosat, star nature..stb nem fújnék magamra. Folyamatosan kísérletezem az illatokkal, mindig keresem a különlegességeket, nem ijedek meg a vintage illatoktól sem: ha valamelyik nagyon-nagyon megfog, akkor spórolok és előbb-utóbb megveszem a gyűjteménybe :)
2013. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg Chanel Chance eau Tendre-t, DKNY Be Delicious-t (ezt leértékelésen vettem a Müllerben, 4000-ért nem hagyhattam ott..) és Trussardi Donnát használok, kedvfüggően. Én vagy karácsonyra/ névnapra/ szülinapra szoktam kérni parfümöt, vagy veszek magamnak de akkor sokáig spórolok rá és mindig minőségit veszek. 3 évig volt nagy kedvenc a D&G L'impératrice, utána meg a Chanel Coco Mademoiselle.
2013. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is Chanel Chance-t használok, csak én az eau fraiche-t :) Isteni illata van. Csak az érdekelt, hogy hogyan gondolkodnak más nők, kiadnak-e húsz-harmincezer Forintot egy parfümért, mert különleges, minőségi és sokáig tart, vagy inkább valahol kompromisszumot kötnek és megveszik olcsóbban, esetleg van egy olyan parfüm, ami mindent tud, amit a Chanel, csak épp sokkal olcsóbb.. :) Amúgy kamaszkoromban az én kedvenc parfümöm egy kb 1700 Ft-os Pimkie-s darab volt, kicsi átlátszó üvege volt és rózsaszín gömb kupakja, és rágóillata volt.. Isteni finom volt, és pont kamaszlányhoz való. :D Sajnos már nem árulják, de valószínűleg már nem is fújnám magamra.. :)
2013. dec. 1. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg van:

Gaga Fame

D&G: The one


5-6 ezret adnék ki én is max parfümért, a the one máshogy került hozzám, mindig lesem az akciókat, meg kuponokat


olcsóbban nem veszek

ma is állt mellettem egy nő, és olyan kellemetlen, szúrós avon parfümös illatot árasztott. az olcsó büdös..egyet fújok mindig a parfümökből, így sokáig elég, 50 % akcióban 6000-ért is be tudsz szerezni felsőkategóriásat

2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!