Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az, ha egy...

Szerintetek gáz az, ha egy férfi virágot kap valakitől?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi gond nincs vele a virág egyszerűen szép, és miért ne lehetne egy férfinak is adni különleges alkalomra, de azért ott van hogy...hát nem is tudom-
2009. nov. 18. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 20/F
2009. nov. 18. 16:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat ja... Nem szokas. :) Helyette vmi pia, vagy edesseg.

De sztem nagyban fugg attol, h kitol, milyen alkalomra kapta vki. De adnad vagy te kaptad?

2009. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt egy Mounti verseny külföldön amint első lettem, és a barátnőm szüleinek a - barátaitól kaptam két csokrot agyon díszítve, de férfiasabb színekkel zöld meg fekete papírral. Akkor abban a pillanatban nem nagyon érdekelt hogy mit adnak :) de utána eszembe jutott hogy hát nemtom érted:)
2009. nov. 18. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem nem aggodj miatta, nem hiszem, hogy volt barmi hatso szandekuk vele, vagy akarmi. Lehet, h arra fele nem "gaz", sot total megszokott. :)

1. voltam

2009. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Am a sportolok dijatadaskor nem kapnak csokrot? Lehet, hogy nem, csak ezsembe jutott.. De ha igen, nekik se gaz. :D

megint 1.

2009. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A flamingó és a papagájvirág férfinak is adható.
2009. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válaszokat!:) Egyébként, én elég sok mindent sportolok versenyszerűen, és eddig még nem kaptam virágot ''hivatalosan'' csak ismerősöktől, de ha jól tudom pl az olimpiai versenyszámokban szoktak a díjak mellé egy csokrot is a kezükbe nyomni a pódiumon. Mind1 végül is szép gesztus, és különben is ilyenkor akkora adag adrenalin lüktet az emberben, hogy egy rózsaszín pincsi kutyát is átvenne ha azt kapna, tudom személyes tapasztalat:):)
2009. nov. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!