Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok nektek mennyire fontos,...

Srácok nektek mennyire fontos, hogy egy lányon legyen parfüm? 17éves lánynak nőiesebb vagy édes, fiatalosat kéne használnia?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem árt. Az édes illatokat szeretem a legjobban a lányokon.
2013. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell, nem az a lényeg.
2013. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiiii ***** válasza:
100%

Lányként mondom, hogy szerintem egyáltalán nem fontos, bár én használok parfümöt. Van egy osztálytársam, aki nagyon édes parfümöt használ, valami gyümölcsöset, és ha elmegy előttem, majd kihányom a belem, olyan émelyítő... na az ilyen kerülendő szerintem.

Azért nem lehet rossz pont, ha a buszon, vagy akárhol leülsz, elmész egy srác mellett, és kellemes, nem túlzásba vitt illatod van. :)

2013. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire, mert a legjobb a természetes tiszta testillat!
2013. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak baromi jó szaglása van h 5 méterről megérzi a télikabátba öltözött lányok testillatát...


sztem jó ha használ parfümöt, visszafogott és kellemes illatút, ami a stílusához illik. ez is egy kis plusz ami nőiesebbé tesz, nem kötelező de jó ha van és ha jól eltalálod az illatot figyelemfelkeltő is.

bár a tömény illatokat kihagynám mert sokan azonosítják a fiatalos parfümöt a tömény cukorillattal, ez hosszútávon émelyítő, gondolj azokra is akik egész nap a közeledben vannak :)

rengeteg parfüm van drága olcsóbb is, ez gondolom pénztárca függő. mondjuk 17 évesen még nem hiszem h lenne értelme 10-20 ezres parfümöket használni, de egy 20+ éves lányon kedvelem ha ilyen illatot érzek.


23/F

2013. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk lány vagyok, de remélem, tudok segíteni.

Sztem ha elvagy parfüm nélkül, jó a dezodorod és nincs tesztszagod, akkor nem feltétlenül kell parfüm, bár lehet olyan srác, aki ez alapján kategorizál be igényesnek vagy igénytelennek (más kérdés, hogy ez mennyire hülyeség néha).


De ha úgy döntesz, hogy parfümöt használsz, akkor összesen annyi a lényeg, hogy olyat rakj fel magadra, ami neked is tetszik! Hidd el, ha tetszel egy srácnak, akkor nem fog azért nyavalyogni, mert "túl fiatalos" a parfümöd. Meg ami vkinek tetszik, az másnak lehet, hogy a halála. Csomó lány hord ilyen baromi tömény édes, kajás illatú parfümöket, és van srác, akinek be is jön, de én meg tényleg émelyegtem már tőle.

2013. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nincs. De, ha fúj magára ne annyit, hogy rosszul legyek, és még az én ruhám is teljesen átvegye, 30 perc után is érezzem az orromban.


A kevesebb néha több ugyebár :)

2013. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!