Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám helyrehozni a...

Hogyan tudnám helyrehozni a csipő-derék arányokat? Mekkora arányok az ideálisak ebben a korban? (82cm mell,99 derék,93 fenék,85 csipő)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Egy éve 46 kg és 164 cm voltam de sokan most meghiztam 54 kg-ra. Nincs nagy hasam, de nagyon széles a csipőcsontom és kicsi a mellem. Esetleg képet is küldök, ha szükséges.

2013. nov. 25. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy elírtad, vagy elmérted, de ez nagyon nem stimmel!

99-es derék, miközben a melled és a csípőd is kisebb?

Maximum, ha terhes vagy. De gondolom nem ez a helyzet.


Fuss neki még egyszer!


Melledet mellcsúcson.

Derekadat a köldököd felett ott, ahol a legkarcsúbb vagy.

Csípődet NEM a csípőcsontnál, hanem a fenék legkiállóbb, legnagyobb részénél!

2013. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs nagy hasad, akkor nem lehet ekkora a derekad a többi méret mellett :D
2013. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az útbaigazitást, újramérem...
2013. nov. 25. 17:14
 4/8 A kérdező kommentje:
mell-derék-csipő: 81-66-95 cm
2013. nov. 25. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt számok. Nem kell ezen változtatni semmit. Meg amúgy se tudnál, mert genetika (=az arányok megmaradnak fogyásnál).

Jelenleg körte alkatnak számítasz, de mivel csak 14 vagy, ez még alakulhat.

Még bőven nőhet a melled, beérheti a csípőd, de ha ez nem következne be se búsulj. Jó az élet körteként is.

2013. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigaszt, hát azért még reménykedem, hogy nem marad körte alakom. De máskülönben milyen sport, étkezés, hobby az ajánlott a homokóraalak eléréséhez?
2013. nov. 25. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen sport és nincs ilyen étrend. Nem lehet körtéből homokórát faragni.

Egy körte sportos, csinos, izmosként is felismerhetően körte alkatú marad, hisz se sporttal, se étrenddel nem tudsz faragni a csontodból, és ha a melled kifejlődött, csak plasztikával változtathatsz rajta.

A körte alkat NEM elhízási forma, ahogy sokan vélik.

2013. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De viszont én még serdülő vagy, tehát a mellem nőhet. Ha nő akkor sem lehet homokóra alakom?
2013. nov. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!