Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek sexi kis mellekkel és...

Lehetek sexi kis mellekkel és kis fenékkel is?

Figyelt kérdés

nem hiszem h bárki is sexinek találna nem is maon mondták rám még ezt inkább max csak annyit h aranyos.. sajnos csak a számomra lúzer pasiknak jövök be.

de mindet megteszek h jobb legyen a testem me duétázom és tornázok is most 176cm vok és 44kiló.

(amúgy 18 éves vagyok)


2008. júl. 11. 00:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Természetesen, igen. A külső csak egy része a játéknak. Az is fontos, hogy belül mi van.
2008. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz.

amit javasolnék, hogy a diétázós részt hagyd el, mert a diéta pont arról szól, hogy soványabb legyen az illető aki csinálja. kivétel, hogy ha jelentősebb túlsúly van rajtad, de ezt kétlem, mert akkor nem lennének a fent leírt problémáid :)

a torna az jó ötlet. segít, hogy a hiányzó "hús-mennyiséget" megszerezd ("növeszd"). a melleiddel nem tudom, hogy mit lehet tenni, de ha felszedsz egy kis izmot a fenekedre, akkor határozottabban formásabb lesz :)

a torna mellé erősen ajánlott a megfelelő étkezés:

a koplalást, ilyen-olyan csoda-diétákat felejtsd el. többé ne is jusson eszedbe ilyesmi :)

szerintem egyél valamivel többet, mint régebben, mielőtt tornáztál volna, mivel: az alapból meglévő "húsmennyiség" fenntartására elég volt, de a már megszerzett és később megszerzendő izmoknak is kell a tápanyag.

szerintem egyél több húst és igyál rendszeresen tejet, a fehérjék fontosak, hogy meglegyenek azok az áhított formás idomok :)

persze, egy kis kísérletezésre és időre szükséged lesz, hogy mindig be tudd lőni a pontos mennyiséget :)

ja, még azt megjegyezném, hogy lehetséges az, hogy a megnövekedett fehérje és zsír bevitel a melleiden is tud valamennyit segíteni.


és még egy jó tanács: addig ne nevezz senkit lúzernek míg nem ismered nagyon jól. meglepődnél, hogy egyes "lúzerek" milyenek is valójában, hogyha rendesen megismeri őket az ember :)

2008. júl. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
lehetsz sexi, de most arrol van szo hogy eloszor is a dietat felejtsd el 176cm 44kg?????? anoreksziás leszel vagy össze szedhetsz jo pár betegséget! ezeket vedd komolyan! nem hülyeség! egyik baratnom is kb igy nezhet ki es most minden fele kivizsgalasokra kell menjen es rossz allapotba van! en se vagyok kover de azert nem vok tul sovany sem! meg van egy haverom is az meg buliba bulizas közbe elájult!!!
2008. júl. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Lehetsz-e feltűnően szexi vagy találsz-e pasit akinek kifejezetten a sportos alkat tetszik?


A férfiak nagyobbik része inkább a nagy mellű, markolásznivaló fenekű lányokat kedvelik. Ez nem szépség kérdése, ez genetika. Szexisebbnek tartják a nagy mellet mint a kicsit mert tudat alatt ezek jelzik az alkalmasságot az anyaságra. Tudatosan meg eszük ágában sincsen nősülni :DD

De...

ha valaki szeret téged akkor a vékonyságoddal, a kis melleddel együtt szeret. És akkor azt tartja szexinek.

Vannak srácok akik kedvelik a légiesen karcsú tündéreket és vannak akiket kifejezetten riasztanak a dús idomok. :D

Találd meg a hozzád való pasit és akkor szexi leszel akárhogyan is nézel ki. :))

2008. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
176 cm és 44 kiló??az nagyon kevés! ne diétázz tovább, talán kicsit híznod is kéne...biztos van olyan pasi, akinek a pici fenék, pici cici kombó jön be, csak meg kell keresni!de szerintem ha egészségesen táplálkozol, és sportolsz is kicsit hozzá, mondani fogják, hogy szexis vagy:)
2008. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen én is gondoltam már arra hogy inkább híznom kéne és akk nőne a mellem is me régen ngayobb volt sokkal csak hát fogytam 11 kilót és nem csak lapos hasam de lapos mellem is lett..de ha megint elkezdek hízni akk a pocakom is visszajön me sajnos csak hasra hízok.. a fenkem mindig is pici volt bár a tornával formásabb lett de attól még mini popsi...
2008. júl. 11. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, ezért írtam, hogy ne csak egyél, sportolj is. mondjuk menj kocogni, biciklizni, és ha hasra hízol egészítsd ki hasizom gyakorlatokkal. nekem is van icipici domborulat a hasamon(alul), de simán látszanak a hasizmaim.
2008. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sexi nem, csak szexi... már senki nem tud magyarul írni?
2008. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenképp kondizz,a feneked nagyon jó lehet tőle.ezek mellett soksok hús,fehérje stb.lehetőleg többet egyél jóval mint amennyit ledolgozol...és persze így is lehetsz szexi.miért ne?sok pasinak ze jön be..annyira szeretnék én pisi feneket..:(nade nem kesergek..szóval nyugi,így is nagyon jó scaj leehtsz:)hajrá,.és sok sikert:)
2008. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem,nem pisi feneket,hanem pici feneket csak nemtudok irni.:Dbocsi
2008. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!