Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok tektek is tönkre teszi...

Lányok tektek is tönkre teszi a köd+a pára rövididőnbelül a sminketeket (alapozó, szemceruza, szempillaspirál) meg a frizurátokat? Vagy csak én vagyok ilyen peches?

Figyelt kérdés

ma délután szépen elkészítettem a sminkem meg a frizurám mert randira mentem,mire hazaértem magamra sem ismertem annyira tönkre tette a pára a hajam + főleg a sminkem:@:S:(((szörnyen néztem ki ...;(((:S

pedig nem is voltam sokáig távol ,a randi csak kb 4 órás volt...

esetleg vmi ötlet ennek kiküszöbülésére?


2009. nov. 20. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vízálló szempillaspirál nagyon jól tart!
2009. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
én fiú vagyok, de már kész idegroncs, mert a bezselézett hajamat szétszedi, a sminkemről nem is beszélve. tök szépen beállítok mindent, igényes metro srác vagyok, és akkor a hülye köd .... meg egyáltalán a pára, nem tudok megoldást erre sajnos, max annyi, h ahova mész, ott csináld meg újra, vidd magaddal a smink-készletedet
2009. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,kicsit megnyugodtam h nem vagyok ezzel egyedül...
2009. nov. 20. 20:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton elrontja a hajamat:@ ami alapból vékony szálú. A sminkemet mondjuk nem.
2009. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A sminkemet nem, de a hajam teljesen bebolyhosodik tőle... Nagyon idegesítő, utálom :(
2009. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is vékonyszálú pocsék szar hajam van (apai örökség), kopasznak látszom, anya haját irigylem (sűrű és vastagszálú). Ilyen időben hajléktalannak nézek ki.
2009. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pont tegnap este mentünk haza barátommal és mikor felkapcsolta a villanyt, akkor látszódott, hogy tiszta víz volt a hajam a nagy ködtől:)

23/L

2009. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez van... sőt mire én beérek a suliba elcsúfulok :D nem tudom mitől lehet... :/ 15L
2009. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A frizurámat mindig tönkreteszi,de a sminkemet nem:)
2009. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hiába vasalom ilyenkor a hajam,mire beérek a suliba már tökre sz.r látszik h kunkorodik a vége:(((( Pedig busszal járok,a buszmegálló 3percre van tőlünk,a suli előtt leszállok 5perc amíg átérek,kivéve ha sok az autó meg piros a lámpa...

Sminkelni nem nagyon szoktam,max spirál,az nem szokott lejönni,meg a szájfény sem:)

Hajra esetleg vax vagy lakk?Amúgy osztálytársamnál minden nap van hajvasaló,a padtársánál meg lakk és szünetbe megigazítják a hajukat.Bár én ebben nem vennék részt,mert naponta 3x hajat vasalni nagyon rossz.Én hetente vasalom 3x,nem naponta!

14,5/L

2009. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!