Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eredeti lehet? Szerintetek mi...

Eredeti lehet? Szerintetek mi a helyzet azokkal a 'márkás' parfümökként árult parfümről, amiről azt állítja az eladó, hogy biztonsági őr hozza ki a parfümériából. Tehát konkrétan lopott.

Figyelt kérdés
Ma hagytam magam befűzni, mert hallottam már a városi legendát, hogy pl a westendbe is van egy 'külföldi' leányzó aki konkrétan kérésre ellopja neked a parfümöt. Végül 6-6 ezerért vettem meg egy DKNY meg egy CK parfümöt..sorszám van, az illat olyan mint a parfümériákban! Tudom, hogy a vaterások tuti hamisok, azokat felismerem egyből..ezekről viszont nem tudom eldönteni, hirtelen felindulásból bele ugrottam..remélen nem nagyon vágtak át.
2013. nov. 30. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Iz illata olyan mint kellene? Ha igen, akkor meg nem rohadtul mindegy?
2013. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a csomagolása (üveg) ugyanaz, akkor valószínűleg eredeti. A parfümériák nagyon el vannak szállva az árakkal. Vettem eredeti parfümöt neten 6ezerért, ami egy parfümériában 23ezer. Ott azért drága, mert fizetni kell a bérleti díjat meg mindent. A netes árusoknak nincs boltja, így nem kell jóval drágábban adnia, mint amennyiért megveszi. Ha meg lopott, akkor főleg nem kell 20ezrekért árulnia, hiszen amennyiért adja, az mind profit neki.

Az utánzatok illata sosem ugyanolyan egyébként, mint az eredeti, amit a parfümériában szagolhatsz. Szóval ha a tiéd ugyanolyan, akkor nem hiszem, hogy hamis lenne.

2013. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tökéletes hamisítványok léteznek. törökök és kínaiak gyártják. sokszor még tartósabbak, mint az eredeti. egy baj van csak velük, hogy nem tudod, milyen kutyulmány, aztán még bajod is lehet tőle.
2013. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!