Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most lesz a szalagavatóm és...

Most lesz a szalagavatóm és valszeg az nap jön meg a menzeszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Miért? Mit kellene csinálnod? Szépen odateszed a betétet vagy behelyezed a tamponodat és avatod a szalagot. Vagy azt hiszed, hogy a szalagavato az egy kötelezö csoportszex amiböl nem maradhatsz ki?
2013. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát :( azt szeretném ha később jönne meg... vmi módszer?
2013. dec. 2. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
citromlevet igyál,állítólag attól késöbb jön meg.Nem jó késleltetni a menszeszt,de megértelek,mert ha véres lesz a fehér ruhád...:P
2013. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Én se értem, hogy ez mért probléma, használsz tampont vagy betétet, gondolom..
2013. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azzal van a gond, hogyha előző nap megjön. Akkor tudja, számított rá, nem stresszel. Van bent betét, akár tampon is. De ha akkor kéne, akkor stressz, és amit tehetsz, hogy beraksz egy tisztaságit és vársz…

Legalábbis nekem ez a problémám vele. :) Feszülős kosztüm alsó, amihez nem árt a tanga, abba tisztasági… na, az szép :D

2013. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!