Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasik...

Miért van az, hogy a pasik szemében csak a hosszú haj az elfogadott?

Figyelt kérdés
Állandóan hallhatunk a női ideálokról. Mit látunk? Szép, hosszúhajú tüneményeket. Ha valaki levágatja a haját, ő már nem is "lányos lány", hanem egy haver a két nem között? csakmert mindenhol a hosszú hajúak vannak sztárolva. Nem számít, ha a rövid haj sokkal jobban áll a kliensnek, aki hajvágásra adta a fejét, leszavazzák. Mindenhol hosszú haj dominál, én igazán nem értem. Mi baja van mindenkinek a rövid hajjal?
2013. dec. 2. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem vagány a rövid haj. A pasik nem tudnak semmitse :D
2013. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem lassan, de haladunk végre afelé, hogy elfogadják, sőt szépnek találják a rövid hajú nőket. Az a baj, hogy vannak emberek, akik csak az ideált hajszolják, arra a képre akarják másolni a többi embert, de nem veszik észre, hogy sokszínűek, különbözőek legyenek az emberek(nők). Na meg Magyarországon (tudom, ez már unalmas), de itt mindig kell legalább 50 év, hogy valamit elfogadjanak.


18/L

2013. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
én ismerek egy pasit, aki szerint a nő csak rövid hajjal nőies :D mondjuk eléggé elvetemült... a nővéremet rábeszélte a kopaszra...
2013. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Harmadik...azért nem a kopaszól van szó, de van akineki az is jól áll. Egyébként jó hallani, hogy vannak még olyan emberek, akik nincsenek így elvetemülve..


13/L :)

2013. dec. 2. 17:15
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a rövid haj nem nőies. Nekem férfiként csak a hosszú hajú nők tetszenek (divat és egyéb hülyeségektől függetlenül) vagy legalább vállig érő legyen. Amúgy szerintem az idősebb nőknek is sokkal jobban áll a hosszú haj nem tudom sokan mért vágatják rövidre.
2013. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos a többség a hosszú haj miatt tart nőiesnek egy nőt. Ez azért sem jó, mert ezzel a pasik többsége tulajdonképpen (tudat alatt) azt állítja, hogy rövid hajjal egy nő az NEM NŐ. Ez hatalmas nagy bunkóság és sértés minden jóérzésű nőre nézve!

Az én férjem nem ilyen! Elfogad rövid hajjal és hosszúval is ugyanúgy. Sőt, szerinte sokkal jobban áll a rövid haj mint a hosszú. Nem is értem, hogy miért kell egy nőnek hosszú hajúnak lenni? Én most 36 vagyok és eddig mindig rövid hajam volt. Amikor megismerkedtem a férjemmel, akkor kezdtem el növeszteni. De rájöttem, hogy elég sok gond van vele, úgyhogy visszavágattam rövidre.

2013. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudom azért, mert az emberekben benne van egy 'kapaszkodási ösztön', úgy ahogy a kicsi majmok is az anyjuk szőrébe kapaszkodnak ami nyilván biztonságérzetet ad. Persze ez nem tudatos dolog :D

Amúgy én elég felszínes dolognak tartom, és valóban túl van sztárolva a hosszú haj. Ha szeretsz valakit, akkor az úgysem a hajhossza miatt lesz, akkor meg nem MINDEGY?

Csak sajnos így van aki nem vágatja le a haját aki egyébként akarná, mert hogy úgy majd nem kell a férfiaknak.

2013. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem összesen 1 ffi ismerősöm van, aki azt mondja, a rövid haj is lehet nőies. A többieknek a hosszú jobban tetszik. Szerintem ezzel nincs gond, kinek a pap, kinek a papné.

Akkor most a pasik is kiakadhatnának, h a rövid haj túl van sztárolva, a hosszú már nem is lehet férfias?:D


Egy hosszú hajú nő, pasik esetében rövidhaj-párti nő

2013. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

bocsi,


Szóval egy hosszú hajú, pasik esetében rövidhaj-párti nő

2013. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Orál szex közben jó fogni?:D:D Más értelmét én sem látom. Én kislányként is mindig a minél hosszabb hajra vágytam, szerintem szebb, mint a rövid. De akinek a rövid áll jól, hordjon azt.
2013. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!