Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti észreveszitek, ha...

Lányok ti észreveszitek, ha megnéznek titeket?

Figyelt kérdés

Én nem. Pedig a barátnőim is mindig mondják, meg ha valamikor anyukámmal megyek valahova akkor ő is. Valamiért nem veszem észre:D


16/L


2013. dec. 3. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én se szoktam, nekem is mindig barátnőm szól:DD


24L

2013. dec. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen én se vettem észre, de most már, hogy bátrabb vagyok és állom a tekinteteket, mindig látom, hogy nézik - főleg - az arcomat, és a szemembe szoktak nézni. Jó érzés, mert a fiatalkorom úgy telt el, hogy nem voltam tudatában a vonzerőmnek, nem is vagyok olyan külsejű, akit megnéznek, de a személyiségem vonzó, és jó érzés konstatálni, hogy az utcán is van ilyen érdeklődés.:)
2013. dec. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben nem veszem észre. Meg nem is nagyon érdekel, mert van egy tökéletes kapcsolatom, eszembe se jut a buszon vagy akárhol a pasikat nézegetni.

Múltkor a mekiben is a barátnőm szólt, hogy észrevettem-e, hogy a srácnak, aki kiszolgált majd' kiesett a szeme. Mondom, én nem is vettem észre. Aztán még 2x vissza kellett mennem venni valami (késő este volt, ez az egy kassza működött éppen, nem volt más választásom), akkor már nekem is feltűnt.

2013. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában nem szoktam észrevenni, csak ha nagyon bámulnak
2013. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En eszre szoktam venni.
2013. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se veszem észre.
2013. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!