Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem gázabbak a...

Csak szerintem gázabbak a gyantázott/frufru nélküli, felzselézett hajú hímek, mint a vasalthajúak? (Vasalthajnál NEM az EMO-sokra gondolok, hanem az enyhe vasalásra! )

Figyelt kérdés
És itt most ne vegyük figyelembe azt, hogy lehet valakinek "természetes" haja. :D
2013. dec. 3. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
csak szerinted. szerintem mind a ketto nagyon gaz. vagy epp nem, de ha valakit az alapjan itelsz meg, hogy hogyan hordja a hajat, teljesen mindegy mit mondunk.
2013. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Haj alapján nem ítélek meg senkit, vannak ilyen ismerőseim (bár akik elkezdték gyantázni magukat + szedni a szemöldöküket, azok elég gyökerek lettek, na mindegy :D ).


Azért tettem fel ezt a kérdést, mert sokszor hallom az ilyen emberektől, amikor meglátnak egy vasalthajú srácot, hogy: pfff... nézd már, a kis **** vasalja a haját.

A poén ebben az, hogy nagy arányban ŐK is vasalják a hajukat, csak éppen felfele. :D

2013. dec. 3. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
milyen az a gyantázott haj?
2013. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!