Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk miért mindig a nádszál-...

A fiúk miért mindig a nádszál-vékony lányok után nyáladzanak?

Figyelt kérdés
Interneten mindenki azt írja, hogy azt szeretik ha van mit fogni, meg hogy a csont legyen a kutyáké, stb. De valóságban mégsem ezt tapasztalom. Vagy ez korosztálytól is függ?
2013. dec. 4. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Mert azok a csinosak,vonzóak.

Rajtuk bármilyen ruha jól áll.

Velük bárhol meg lehet jelenni.

Egy ilyen nő/lány,ékszer egy férfi oldalán!

2013. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülyeség. Ahány embert kérdezel, mindegyik mást fog mondani. Engem annyira nem érdekel, hogy milyen a testalkata, csak kövér ne legyen, maximum kicsit husis. De legjobban a vékony lányok vonzanak, kis mellel. Ez így van belém kódolva.
2013. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy korosztálytól is. Meg az adott egyéntől is.

Az is változó, hogy ki mit tart "nádszál vékonynak".


"azt szeretik ha van mit fogni, meg hogy a csont legyen a kutyáké"

Sokan abban a tévhitben élnek, hogy csak két kategória létezik, s aki nem szereti a nagyon vékony lányokat, az biztos a telt nőkre bukik.

Pedig van ám a kettő között is.


Én az olyan nőket szeretem, akiken nincs nagy hájtömeg, nem buggyan ki a hasuk a nadrágból, nem csak oldalazva férnek be az ajtón, DE nem is roppannak össze attól, ha egy kicsit jobban átölelem őket, és nem is szúrnak meg közben a kiálló bordájukkal, csípőcsontjukkal.


Egészségesek, nem túlsúlyosak, de nem is zörgő csontú, beteges külsejűek (mint amit valaki linkelt egy-két kérdéssel arrébb).

2013. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Na lányok,jegyezzétek meg.

Mi fiúk a FORMÁS,IGÉNYES NŐKET SZERETJÜK.Mindenkinek más az ízlése,a vékonytól a husisig bezárólag,tehát eleve baromság így bekategorizálni.


A nőies alkat a széles csípőt,telt kebleket,kerek feneket jelenti,kis pocakkal,és husisabb combokkal.

De a formátlan oszloplábakat,hurkás derekat és rengő feneket senki sem szereti.


És persze gondolom neked se az izmos fiúk tetszenek hanem a csapott vállú,sörhasúak..


Akadjatok már le erről a témáról,mert nagyon unalmas.Ha zavar az alakod akkor javíts rajta,ha nem akarsz akkor meg ne nyafogj.Pont.

18/F

2013. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így biztos,hogy nem igaz.Egy sudár lányka jól nézhet ki,de nem kizárólagosan csak ez a jó.A törékenység,nőiesség,cukiság vonzó bennük,de egy teltebb nő ugyanúgy lehet nőies.Azoknak a fiataloknak lehet a kizárólagos zsánerük a vékonyak,akiknek különösen fontos a "design" a külvilág felé.
2013. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Az osztályunkba van egy csaj,aki kicsit husisabb,de egész jó alakja van. 167cm és 63 kg.

minden fiú rá bukik.Én elég vékony vagyok és egyik fiú se bukik rám.. (de nem is baj,rá ér az még,hogy bepasizzak)


14/l

2013. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4.:Én nem nyafogok, tökéletesen megvagyok elégedve a testemmel.

Nem azokról a lányokról beszéltem akik egészségtelenül dagadtak, hanem azokról a nőies, picit husisokról. Lehet, hogy akkor ez csak az én ismeretségem körében van úgy, hogy csak a sovány lányok a szépek. Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!