Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért van az hogy az...

Fiúk! Miért van az hogy az osztályomban minden fiú egy lányba szerelmes? Persze szép meg minden de mindenki azt mondja hogy különbözők az ízlések. Hát én ezt nem így vettem észre! :/

Figyelt kérdés
Amúgy normális kinézetű vagyok én is :)

2013. dec. 5. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tessék megnézni az Egy csodálatos elme 20. percétől kezdődő részt. Tanulságos lesz.
2013. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minden osztályban van egy csaj aki a legszebb és bárhogy tagadják a fiúlk nekik is ő kell, de ha azt nem kaphatják meg akit akarnak akkor beérik azzal ami maradt :D
2013. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért miről szól? :) most sajna nem tudom megnézni :/
2013. dec. 5. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Szó nincs itt semmiféle szerelemről. :D Egyszerűen csak megkapni akarják. És ha páran akarják, akkor már a többiek sem maradhatnak le róla.
2013. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség ilyenkor messze nem szerelmes belé, csak menő akar lenni, és ha hangadónak Juci tetszik, akkor neki is ő fog, mert azonosulni akar a hangadó emberkével kb. Ugyanaz van ezzel, mint mondjuk a zenékkel. Lesz mindig egy csomó ember, aki csak azért hallgatja XY együttest, hogy ne lógjon ki a sorból. Amilyen éretlen mindenki ebben a korban (le merném fogadni, hogy 12-14 éves lehetsz), a szerelmet, járást, bejövést is ugyanolyan éretlenül kezelik.
2013. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:

fogadjunk, hogy ez a lány élvezi ha központi helyen van, és még rá is tesz.

Megfigyeltétek már, hogy egy visszahúzódó lány sose lesz a fiúk kedvence, akármilyen szép is? Nemcsak a szépség vonzza őket, hanem a figyelemfelkeltő, tetszelgő viselkedés is.

2013. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!