Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az IPL-es végleges szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés
Van valaki aki már kipróbálta? Elégedett vagy vele? Ajánlanád másnak is? Mennyi időbe telt míg elvégezték a 3-4 kezelést?(hány hónap) Én januárban szeretném megcsináltatni intim területen és már rég óta gondolkozok rajta. Érdemes megcsináltatni? Megéri azért a sok pénzért?

2013. dec. 12. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha esetleg vételben gondolkodsz javaslom a Remington készülékeit. Használtan 30eFt-tül lehet venni a neten. Én Remington ipl 6000-est használok, a barátnőm meg Remington 4000-est. Nekem nem pl. karon nagyon jól működik (ténylegesen írt), hónaljban pedig sokkal vékonyabb és lágyabb lett, lényegesen ritkábban kell borotválni és nem szúr. Barátnőmnek viszont teljesen bejött. Ráadásul sokkal kedvezőbb lett a "rezsije" a gépnek az utóbbi időben. Egy lámpa nekem 8-10e Ft áron mozgott, de most 3000-ből meg tudom oldani. Van aki felújítja. Keress rá a guglin, nagyon korrekt. Írd be "Remington IPL lámpa felújítás". Ha hosszú távon szeretnéd használni, akkor a lámpa felújítás lehetősége miatt (illetve annak ára miatt) verhetetlen ez a készülék. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó ezt olvasni, én is most vettem egy 6000-es Remington, őszintén kíváncsi leszek az eredményére. Mégcsak az első kezelésen vagyok túl, így nem várok csodákat, de szerintem hosszútávon ez sokkal kifizetődőbb, mint kozmetikushoz/szakemberhez járni villantani.

Én csak lábon és hónaljon fogom használni, a lábamat is erősen fontolgatom, hogy nem csinálom többet, mert ott nem olyan erős a szőr. Ha a hónaljamon csak meggyengíti, már az is jelentős eredmény lesz! Jelen állapotomban már mindennap borotválnom kellett nyáron, hogy szép sima maradjon. Egy égő elvileg 1500 villantásra elég, a két hónaljam egy kezelése volt kb 15 villantás és akkor már sokat mondok. Szerintem jobban megéri így!

Kedves első válaszoló! Te milyen fokozaton használod a készüléket és hány kezelés után vettél észre változást?

A felújított égőkre esetleg vállalnak garanciát, hogy az ugyanolyan hatásfokkal működik, mint egy új?

2013. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!

Azóta sikerült elérned valami eredményt a készülékkel?

2014. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A lábamon abbahagytam a kezelést, ellenben a hasamon lévő néhány kósza szőrszálat eltüntette a második villantás már.

A hónaljamon teljesen elvékonyodtak a szőrszálak, foltokban elkezdett eltűnni, mostmár alig van. A napi borotválkozást lecseréltem hetire ennek segítségével és akkor is csak azt a néhány szálat kell lehúzni, ami még nő. A foltos kopást annak tudom be, hogy nem látom rendesen tükörből hol villantom, valószínű ezeket a részeket kihagytam olykor. Dolgozom rajta. :)

2014. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!