Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem jönnek el az emberek...

Miért nem jönnek el az emberek ingyen hajvágásra? Tiért mennétek el, ill. miért nem?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok végzett fodrász és gyakorolni szeretnék, de úgy utasítják vissza az emberek az ajánlatot, hogy még nem is látták, hogy dolgozok. Mellesleg így nem lehet kitanulni egy szakmát, ha nem tudok gyakorolni.


Mi az, amivel lehet kicsit embereket toborozni?


2013. dec. 12. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám. Helyileg hol vagy?
2013. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pesten. Írok privátot.:)
2013. dec. 12. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megírnád, hol vagy? Hátha bevállalnám, még nem tudom..
2013. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert vannak emberek, közöttük én is, akik úgy gondolják,hogy az ő hajukon ne gyakoroljon senki. Én sem hagynám,hogy egy gyakorló a hajamhoz nyúljon. A másik,hogy valószínű már van mindenkinek egy fodrásza, akit szeret és akiről tudja,hogy hogyan dolgozik.
2013. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nemtom, ha lűny vagy és fiút akarsz toborozni akkor szólítsd le és legyél nagyon kedves mosolyogj :D


Engem egyszer egy nagyon helyes csaj állított meg, h levágná ingyé a hajam, alapból persze eszem ágában nem volt ilyesmi, se időm meg hát kicsit para, h én vagyok életében a legelső "áldozat"

de mivel gondoltam így tudok vele dumálni utána meghívni vmire ("viszonzásképp") stb hát mondom naná hogy gyakorolhat, nyer-nyer alapon... :)


23/F

2013. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!:)


A lányokkal van gond inkább.=/ A fiúk maguktól ajánlgatják magukat ezért velük nincs gond.:) Meg valahogy szerintem én jobban meg is találom velük a közös hangot, mint a lányokkal. Más a hozzá állásuk, mint ahogy azt te is írtad.:D

2013. dec. 12. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyél férfi fodrász :)
2013. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

negyedik vagyok.

ne haragudj, nem akartam bunkó lenni,nem neked "szólt" ez a flegmázás. :)

2013. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert kopaszok:) Én tíz évig jártam, angol meg hindenburg macerára. A vágást hamar megtanulják, de a tanulók többsége igen gyenge formáló szárításból, azt kell gyakorolni. Rokon, keresztszülő, osztálytárs, stb. A kocsmából két fröccsöst nem ajánlom, pedig a nagy hajmágus azt mondta: a jó fodrász pókerarcú és diplomatikus és ezt is meg kell tanulni. Üdv.
2013. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmennék, ha nem növeszteném.

13centivel tudnál mit kezdeni s, ha el is rontod egész 3mm-ig van esélyed mit kezdeni vele, mert régen akkora volt :D

2013. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!