Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiús lennék rövid hajjal...

Fiús lennék rövid hajjal (képek a kifejtésben,25/L)?

Figyelt kérdés

Mint látszik a képeken, nincs éppen az a kifejezetten bájos babaarcom és 180 cm magas vagyok... jól állna nekem valamilyen rövid frizura, vagy nem lennék vele nőies?


[link]


[link]



2013. dec. 14. 09:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem mondom,hogy fiús lennél,csak akkor már inkább a hosszú.
2013. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 SimkoL válasza:
80%

Ráérsz majd öreg korban rövid frizurát hordani. Egy fiatal nőnek legyen hosszú haja attól (is) igazán nőies. Az a hajviseleted pedig igazán egyéni.

- egy nagyapa -

2013. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ha vágatni akarsz, akkor válassz egy kleopátra fazont, azok azért nőiesek, annak ellenére, hogy viszonylag rövid. van miből válogatni!


[link]


habár én (is) hosszú haj párti vagyok, ez a mostani haj szerintem nem a legelőnyösebb számodra. esetleg valami más hajszínt is választhatnál.. :)

2013. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Fiús nem lennél, én inkább a szemüveg miatt nem ajánlanám a rövid hajat. Az alakod iszonyú jó!
2013. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat!


Úgy látom, nem túl közkedvelt nőn a rövid haj, most olvastam egy erre vonatkozó körkérdést, kb. egy srác sem írta, hogy neki bejönnének a rövid hajú nők. Vagy csak rajtam nem nézne ki jól...?

2013. dec. 14. 10:54
 6/24 A kérdező kommentje:
10:51 hogy érted? A szemüveg és a rövid haj nem mennek egymáshoz?
2013. dec. 14. 10:56
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
5-ös vagyok: Arra gondoltam, hogy a legcsajosabb rövid frizura az a "pixie", de szemüveggel bizony elveszti a báját. A férjem egyébként abszolút rövid haj párti.
2013. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Úristen, én teljes egészében változtatnék mindent rajtad, de rohadt jó csaj lehetnél, én látom benned a lehetőséget nagyon is:) (én is lány vagyok, ne aggódj:D) Mondjuk most nem kezdem el leírni mert nem ezt kérdezted... de én nem javasolnám a rövid hajat, nem nőies senkinek se.
2013. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, sorold nyugodtan, bírom a kritikát. :D
2013. dec. 15. 14:11
 10/24 Igor Igorovics válasza:
82%

Viccet félretéve, szerintem nagyon is szép vagy. :)


A rövid haj valószínűleg jól állna, ez a mostani frizurád viszont nem éppen előnyös, és az a fülbevaló is nagyon ronda.


Cipőből meg valami bőr jobb lenne, és neked a magassarkú is jól állna. Szóval alapvetően, ha kicsit nőiesebben öltözöl, akkor nagyon jó bige leszel.

2013. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!