Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az otthoni IPL gép, férfi...

Ez az otthoni IPL gép, férfi arcon is használható?

Figyelt kérdés

i mean, hatásos ott is, vagy ehhez túl erős ott a szőr?

[link]


2013. dec. 16. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Pont ilyenem van, mondjuk én lány vagyok. Hatásos a gép, de a használati útmutató nem javasolja férfi arcszorzetre. Sok portálon azonban olvastam, hogy férfiak is használják, arcra is, és hatásos, de mivel nektek erosebb a szorzetetek, az arcon a borotválás miatt, tobb villantásra lesz szukség, amíg eredményt hoznak a kezelések. A csomagolásban van szemuveg is, ha használod az arcodon, figyelj, hogy nehogy a fény a szemedbe menjen. Nekem bevált, szerintem jó kis gép és 50 000villanásszámú, ami nagyon sok kezelésre elég.
2013. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:))

köszi szépen!

Meglepem magam karácsonyra :D

Még 1 kérdés lenne... tudom, hogy van hozzá használati útmutató, hogy mennyi időközönként kell a kezelést elvégezni, de ha pl hetente alkalmazom... akkor nem hatásosabb?

Csak mint tapasztalt felhasználót, kérdezlek.

2013. dec. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!