Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Louis Vuitton-...

Mi a véleményed Louis Vuitton-ról? Amennyiben lehet a józsefvárosi piacon kapni kb. mennyiért?

Figyelt kérdés

Amennyiben lehet a józsefvárosi piacon kapni kb. mennyiért?

Mielőtt lecsesznétek h vegyek eredetit csak érdeklődöm.


2009. nov. 25. 17:39
 1/10 anonim válasza:
84%
a véleményem az LV jó csak nem aza fajta amit a józsefvárosin veszel xD
2009. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom ezeöccá' vagy kéezeöccá'-ért vihetsz egy tatyót... de nem toom nem járok ilyen helyekre.
2009. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Amit a piacon veszel, kérlek ne hívd Louis Vuitton-nak, mert az nem az. Az csak egy hamisítvány, köze nincs LV-hoz.
2009. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Teszkó gazdaságos celebtáska. Viszonylag elérhető áron van az eredeti is, meg extra divatos és sokan csak azért veszik, hogy nekik legyen egy ilyen juj de csillivilli luxus táskájuk. Aki olyan nagyon fel akar vágni designer táskával az vegyen egy hermes-t.


A hamisítvány meg extra gáz. Az is gáz, mikor valaki összekapar egyre és látszik rajta, egy tök ágrólszakadt egyébként, és marhára nem vehetné meg magának, csak villogni akar, az meg, aki még össze sem tud szedni egyre pénzt, inkább megveszi a hamis fost, még ennél is hülyébb.

2009. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Ne vegyél, légyszíves.


A sok hamisítvány miatt már nem merem hordani az én saját eredetimet...

2009. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és nyugi nem akarok venni!!!!!!!!!!

Csak azért kérdeztem mert a sulinkban kb minden 2 lánynak Louisa van, és valószínű h ott vették. Mellesleg én sem merem a sajátomat t hordani

2009. nov. 25. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

A véleményem róla,hogy nagyon jól kitalálta a monogrammintát meg magát a táskát,csak szegényke már olyan sok bóvli van és ez hiperszánalom.

Szeretem azokat a táskákat,bár nekem csak egy van.Azt is néha veszem fel,mert nekem azok a táskák jönnek be amit a barátnőmmel ketten átalakítunk a saját stílusunkra:DÉs mindenki a csodájára jár....és olyan tuti hogy nincs senki másnak.

2009. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
detto, annyi a hamisítvány h már nem lehet normálisan hordani az eredetit... múltkor pl beszóltak a buszon, h 'jajj, ne villogj itt a kamu táskáddal' :S
2009. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nagyon menő, hamisat kapsz kb 4000-ért középméretű táskát. szinte ugyanolyan
2009. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont a múlthéten voltam a józsefvárosi piacon. Nem sokat láttam belöle. Egy-két helyen volt 15-20 ezerért, de azokat nem nagyon teszik ki. Amúgy szépek voltak, sztem nem voltak gagyisak egyáltalán, legalább is amiket én néztem. De annyit nem ér egy bóvli táska. Max 5000-et adnék érte. Amúgy fehér alapon színeset kerestem volna, de csak barna meg fekete volt.
2009. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!