Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Tényleg kövér vagyok? 20/l

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. dec. 20. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Picit telt, ezzel nem lenne baj, de a fejed.....a fejed!OMG
2013. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 darida válasza:
Szerintem túlsúlyos vagy. 10 kg leadása előnyös lenne. Étrendváltoztatással, aerob mozgással félév alatt könnyedén megtehető.
2013. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vlsz mindenki szerint fogynod kéne, bár az alkatod miatt nehéz megtippelni, de szerintem is 25 fölött lehet a BMI-d. DE! egészség szempontjából a körte alkat a legjobb, mivel a hasadra nem rakódik zsír, így hiába vagy ugyanannyi kiló mint egy duci alma alkatú csaj, téged a túlsúly okozta problémák (főleg szív), kockázatok mégsem érintenek. Úgyhogy ha jól érzed magad a bőrödben, nem feltétlenül muszáj fogynod.
2013. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,örülnék ha kb. ilyesmi lenne az én alakom,én sajnos nem tudok hízni :(
2013. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Az alakoddal nincs gond, a stílussal egy kicsit. Szexi combod van.:)
2014. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
HUU de kövér nem vagy de túlsúlyos vagy az biztos nagyon vastagok a combjaid neked nem előnyös ez a szoknya hossz pont az előbb emlitet okok miatt,és ez a stilus is szörnyű a a hajadról nem is beszélve növezd meg a hajad mert a rövid nagyon nem ál jól neked.
2014. júl. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, inkább telt karcsú.:D A melleidet emeld ki, ne hordj ilyen szoknyát, és el fogod bűvölni a fiúkat.:)
2014. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Van rajtad pár kg plusz, de ez még vállalható, nem vagy kövér.

Ez az öltözködés viszont ultra gáz.

Megnéznélek mondjuk fekete cicanadrágban, térd fölött végződő felsővel, derékövvel...

Ja, és egy aranyszabály:

SOHA ne fotózzanak alulról, mert az mindenkit szélesít.

2014. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mersekelten vagy kover! De legalabb mersz szoknyat hordani! Ez dicseretes!
2015. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!