Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az intim teruleten es a fenek...

Az intim teruleten es a fenek belso reszein (! ) is elegge szoros vagyok. Milyen szortelenitesi modot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Probaltam mar meleg, hideg gyantat, epilatort, de vagy otthagy egy kis fekete pontot, vagy csak beletep es ott marad par szorszal, kozbe verzik(ez foleg a fenek tajekon). Borotvaval meg a labamon is teljesen megerosodik par alkalom utan a szor, ezert azzal nem szeretnem. Kozmetikusra nincs nagyon idom... mit csinalnatok??

2013. dec. 21. 14:46
 1/3 anonim válasza:
Vegleges szortelenites, szortelenito kremek (3 percel zuhanyzas elott bekenem magam es nem vettem eszre hogy erosodne! Nekem piercing miatt kell igy!) lassan no a szorom heti egyszer boven jo ha megcsinalom es nem pattog ki, nem viszketek stb...
2013. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne szőrtelenítsd a feneked.
2013. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmennék kozmetikushoz. Az intim gyantázás kb. 10 perc, ennyi ideje van az embernek. Én magamnak csinálom spórolásból, de sokkal tovább tart, egyszerűbb a kozmetikus, ha van rá pénzed.
2013. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!