Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert itelnek el a raszta...

Melissza ikszdé kérdése:

Miert itelnek el a raszta hajam miatt? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok... Sok ismerosom szerint csunya a raszta hajam, de van akinek nagyon tetszik.. Tudom nem kellene veluk foglalkoznom de annyira bant a dolog , emiatt fognak kidobni az iskolambol is . :( ( Kereskedelemi suliba jarok, vendeglegto eladonak tanulok) azt mondtak vagjam le a hajamat teljesen , vagy elkuldenek. En ezt nemfogom tenni nemtudom ki hogy van ezzel de en nem vagatom le a hajamat teljesen . :/ .. Baratom is kisebb celzasokat tett a hajam fele hogy rendes haj jobb lenne nekem. En nekem ez a haj tetszik es apolva van rendesen ezert is nem ertem masok negativ velemenyet.


normalis valaszokat szeretnek. Koszonom



2013. dec. 21. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj. Tudom hogy nem fogod megfogadni tanacsom,de azert leirom.

A kozepsulis evek alatt,szerintem valahogy bird ki,hogy nem raszta a hajad,mert szerintem te sem akarod hogy ez miatt kidobjanak.

IGEN.Biztos szep a hajad,de ez miatt ne kockaztasd a jovod..

2013. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát... lehetsz majd raszta hajú munkanélküli, ha kilöknek a suliból.


Ha tényleg szólt a suli hogy nem tetszik nekik, akkor bontasd ki, azt hiszem lehet olyat is. Majd pár év múlva megcsinálod, ha még akkor is tetszeni fog.

Amúgy amíg csak a kérdést olvastam el, az alatta lévő leírást nem, addig arra gondoltam, hogy az a baj hogy még csak 14 éves vagy. Azért ilyen korán még nem szokott raszta hajuk lenni az embereknek. Talán ha kb 18 lennél, akkor lehet az iskolád se foglalkozna vele ennyire.

2013. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak simán hosszú volt fiú létemre,de már ezért is kinéztek.(De nem rúgtak ki szerencsére,csak rezgett a léc)Most 32 éves vagyok,és igen,a szokásos sablont fogod tőlem kapni,mert nem tudok mást mondani.Végezd el,legyen egy szakmád,mert később bánni fogod! tudom,hogy most lázadsz,én is lázadtam,nekem sem tetszett,hogy be kell állni a sorba,de ez múlandó.Én nagyon örülök,hogy van egy szakmám.
2013. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat... Szerintem nem kortol fugg hogy hany evesen lehet valakinek rasztaja, de lenyegtelen most. Kibontani nem tudom, en csinaltam regebben es nem is akarom. Tudom kicsit szokatlan ez az egesz hogy ennyi evesen van rasztam de ez csak stilus kerdese. Az iskolabol pedig ha ki is dobnak nem leszek munkanelkuli mert igen is tovabb tanulok csak mas iskolaban.
2013. dec. 21. 18:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem szombathelyi vagy?
2013. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De ha kidobnak,akor mit gondolsz,hova vesznek majd fel?!....:/
2013. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

22:49.-Es cv nem, salgotarjan kozeleben lakom :)


utolso : fodraszkent fogok tovabb tanulni.. Van mar tervem.. :)

2013. dec. 22. 11:48
 8/18 anonim ***** válasza:
Az nem tiszta, hogy ha kirugnak, akkor nem kapsz bizonyítványt? így meg pápá fodrász iskola.
2013. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De felvesznek... Felevkor at lehet menni oda
2013. dec. 22. 16:50
 10/18 anonim ***** válasza:

Énis raszta vagyok. Egyetlen egy tanár van aki kinézett emiatt. De szerencsére nem b*sztat miatta. Vagy keress másik sulit vagy tényleg bontsd ki a hajad. Neked kell eldönteni mi a fontosabb!

Amúgy ha a barátod nem fogad el úgy ahogy vagy, akkor dobd ki :D

2013. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!