Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi tetszik a star nature...

PappZs kérdése:

Mi tetszik a star nature parfümökben (ha van), ha nincs, de ismerősnek barátnak van írjatok, hogy milyen, vagy ti milyet szeretnétek, használtok?

Figyelt kérdés

Nekem speciel vattacukros van és kb. 5 percet kell várni, hogy ne alkohol szaga legyen, de gondolom ha sokat használom finom lesz rögtön. És szeretnék még sokat kapni, venni. (a rágóson kívül)

13/L



#Star Nature #star natur
2013. dec. 21. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vattacukros van, pont ugyanez, hogy várni kell, de nekem kevesebbet. Én őszibarackosat vagy tutti fruttisat szeretnék. Szerintetek melyik a jobb, (mondhattok más illatút is :D) 11/l
2013. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem írtad, hogy mi tetszik: ( én a legjobban csokisat szeretnék!!! Nyamiiiii!!!!
2013. dec. 21. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát.... Nem is tudom. Nekem elég tartós. xd (remélem, ha többet fogom használni egy idő után nem lesz alkohol szaga)így nekem 3 percet kell várni :((((
2013. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
persze jón neked! xP
2013. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mér neked nem tartós? Vagy neked van vagy nincs? Vagy mér mondod,hogy "persze jó neked?" és kinek írtad? he gyerek? és hány éves vagy kiskrapek?
2013. dec. 21. 19:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez csak vicc volt nyugi! xP remélem nem vetted komojan! de most komi milyet szeretnél?
2013. dec. 21. 19:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem most érkezett meg a majdnem 1 karton Starnature amit 1 hete rendeltem. :)
2013. dec. 21. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:
27 fajta van, ha jól tudom. Amúgy most telleg milyet rendeltél és mennyiért? A Tutti Fruttis jó illatú szerintetek? Bocsi, hogy itt kérdezem csak ezt külön kérdésbe nem szeretném megkérdezni :)))
2013. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Az illata max. 10 percig tart. Nekem is volt kettő is, rágógumi és erdeigyümölcs illatú, de a felét sem használtam el egyiknek sem.

Egy kartonnal rendelni, pedig elég nagy pénzkidobás. Inkább vennél belőle nyelvtan órákat, mert elég siralmas, h 13 éves létedre a komolyant j-vel írod. :) 13L

2013. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég nagy pénz kidobás és 80% alkohol benne. Ha kifújod pl. a vattacukrost nagyon büdös és egy idő után lesz jó illatú. Nekem eleinte érződött 15 percig, de utána már semmi. És soha nem fogsz egy karton parfümöt, ha nevezhetem annak, elhasználni. 11 éves létemre nem írom a komolyant pontos j-vel. Legalább a saját pénzedből rendelted? A szüleid megengedték? És ez a kiskrapek :D (Bocsi nem kritizálni akartalak csak...) Nekem egyébként vattacukros van. És a barbis kölni is jobb amit kb. 10 évesen kaptam, mert akkor még... :)))
2013. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!