Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossz arányok? :S Többi lent.

Rossz arányok? :S Többi lent.

Figyelt kérdés

Eléggé ki vagyok bukva, mert sokan kigúnyolnak az alakom miatt, de nem akarok hülyeséget csinálni, ezért inkább rákérdezek. :( Nem vagyok egy löttyedt lány, de nem is mondanám hú, de sportosnak se magam.


Magasság: 164-66

Kiló: 52 kg

Csípő: 87 cm

Derék: 64 cm

Mell: 89 cm

Comb: 50-52 cm


Ezek nagyon rosszak? :( Lehet azért csúfolnak, mert szélesebb a csípőcsontom és egy kicsit erősebb az izomzatom? Tisztára úgy érzem, hogy a srácok hiába mondják, hogy a teltebb lányok tetszenek nekik, mégis mindenki egy pálcikával jár. Nagyon rosszul érzem magam.


2013. dec. 22. 22:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szijaa :) hány éves vagy? attól is függ. Az a legfontosabb hogy te jól érezd magad a testedben. És az a széles csípő nőies!! :) nekem is széles csípőm van :) Ha te így jól érzed magad akkor ne foglalkozz vele hogy mit mondanak mások
2013. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. :) Igen, én jól érzem magam a bőrömben, de állandóan bántanak, és nem mindig tudom figyelmen kívül hagyni. :(
2013. dec. 22. 22:54
 3/11 anonim válasza:
100%
Hát 14 évesen ez abszolúlt normális súly.. Inkább a lányok vagy a fiúk szoktak kigúnyolni?
2013. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lányok, fiúk egyaránt. :(
2013. dec. 22. 23:02
 5/11 anonim válasza:
Oké .. ezt gondolom már hallottad hogy ha nem figyelsz rájuk vagy ha nem hagyod magad akkor leszállnak rólad , szerintem ez bejön. De ha mégsem akkor sincs nagy gáz mert biztos hogy vannak barátaid akik szeretnek. Azokkal meg nem kell foglalkozni akik ilyen negatívak mert ez tényleg normális testsúly 14 évesen
2013. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2013. dec. 22. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"mert szélesebb a csípőcsontom"


NINCS széles csípőd! (feltéve, hogy jó helyen mérted - a feneked legkiállóbb részén kell!)


Teljesen arányos, normál alkatod van. Sokan szeretnének ilyet. Lehet, hogy pont ezért csúfolnak.

2013. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen ne csodálkozz. A lányok egy jó része még kb el se kezdett nőiesedni. Szerintem 15 éves koromig annyi alkatom volt, mint egy vasalódeszkának, utána kb olyan lett, mint a tiéd, és a férfiak (nem a kisfiúk) még sosem reklamáltak miatta. :)

Majd kinövik, túl kell élni ezt a pár évet. Ilyenkor úgysem leszel jó senkinek, ha "deszka" vagy, azért csúfolnak, ha "tehén" vagy, azért, ha izmos vagy, akkor az a baj, stb. Később is vannak idióták, akik kötözködnek, de figyelmen kívül kell hagyni, nem ér annyit, hogy ezen stresszelj, és úgyis találni fogsz olyan fiút, aki egyrészt nem az alkatod miatt kedvel, másrészt így leszel neki tökéletes.

2013. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2013. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked 14 évesen ilyen alakod van? Nagyon szerencsés vagy,a leírtak alapján ez szinte az álomalak. A lányok azért csúfolnak, mert irigyek, a fiúknak pedig tetszik az alakod, csak még gyerekek és így fejezik ki.
2013. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!