Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök hogy tudnék műkörmö...

Műkörmösök hogy tudnék műkörmöt csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék műkörmös lenni de csak 15 éves vagyok. Vettem tippeket és azokat díszítetem ki.

A saját körmöm gyenge és nem nő meg vagy letörik meg a köröm lakkok maximum 4 napig tartanak de akkor is már csúnyák meg kopnak. Gél lakkal meg lehetne oldanom de a rövid körmeimen nem lenne szép. Arra lennék kíváncsi hogy műkörmöt építeni hogy lehetne mondjuk tippel. Lehet kapni ilyen könyveket ami meg tanítanak rá. Meg mire van szükség pontosan. Ne beszéljetek le tudom hogy az lenne a legjobb ha tanfolyamon végezném el.


2013. dec. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Google a barátod!-.-

[link]


Igen tanfolyam kellene hozzá

2013. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Értem én hogy szeretnél, de 15 évesen megvan a kézügyességed hozzá? Egyébként a tipes műköröm már elég elavult, szinte mindenki építettet kér, és rövid körömágyra is meg lehet csináltatni. Ha mégis úgy gondolod, hogy belekezdenél, lehet kapni induló készleteket a crystalnails.hu-n. Az egyik legjobb márka. És ha már korodból adódóan nem tudsz tanfolyamon részt venni, legalább nézegess pár Youtube videót hogy legyen róla fogalmad. Legjobb guruk:

Under The Lily Shadow, Princesschan1986, boldntrendy.

És nefeledd el az előkészítést jól megtanulni

2013. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Igen megvan, művészeti iskolába is járok!
2013. dec. 26. 14:44
 4/7 Ilent válasza:

Ha szép, tartós (bármilyen teknikával elkészített) körmöt szeretnél, menj el műkörmöshöz, és ezt nem eltántorításként mondom, de ha elreszed a körmöd, vagy valamit nem jól csinálsz (pl. levegő marad a tipp és körmöd között, víz kerül bármelyik anyagba, szennyeződés, stb...), akkor annak komoly ''szövődményei'' lehetnek. Tapasztalatból mondom, én is 15 éves vagyok, és örülök hogy inkább hivatásos körmöshöz mentem el. Egyébként műkörmösnek (sajnos) egyébként sem lehet menni 18 éves kor előtt... tanfolyamot sem lehet végezni.


(Nekem egyébként ő csinálta meg a körmeimet: [link] )

2013. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
DE ha nem a saját körmömre csinálom akkor teljesen mindegy hogy jó e vagy sem.
2013. dec. 27. 20:34
 6/7 Ilent válasza:
Miért, mások körmét csinálod? Akkor nekik lesz rossz. Ha kifejezetten erre készített műujjra rögzített tippen gyakorolsz, akkor más a helyzet, azt csinálhatod, abból senkinek nem származik baja. Ezt még támogatom is. Remélem segítettem.
2013. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mások újját meg nem is a sajátomat. Ha nem vagy olyan újjra vagy tippre vagy simma műkörömre.
2013. dec. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!