Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hajszin...

Szerintetek milyen hajszin állna nekem jól? A fekete haj sokak szerint nem áll igazán jól de nem értem miért? Szerintetek? Gondoltam a sötét barna hajra szőke melirral szerintetek az hogy állna feldobná a hajam?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 23. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne merd atfesteni!!!!! Naonnaon jól áll!! Szőke az semmiképpen!! De ha annyira át akarod festeni akk vörös de neeeeee tedd!! Naon jo a fekete!!
2013. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fekete öregbitt
2013. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a fekete öregbít:P
2013. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csokoládébarna jobb lenne a fekete túl sötét
2013. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sötétbarna, az is sötét, de sokkal jobb, mint a fekete. A fekete szinte senkinek sem áll jól.

A barna szőke melírral meg nagyon nem szép.

2013. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a sötétbarna haj az nekem nem tudom miért de olyan egyhangú-.. :)
2013. dec. 23. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
ja majdnem olyan, mint a fekete :)
2013. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de feketével öregnek nézel ki és kicsit boszorkányosnak. Nekem nem tetszik. Nagyon-nagyon kevés nőnek áll igazán jól a festett fekete haj. Szerintem sötétbarna hajba ne tegyél szőke melírt. Inkább legyen sima csokibarna.
2013. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú, hát valami reform tényleg kell, öregít, és ne vedd sértésnek, de a fekete haj inkább csak a bájos, szabályos arcú szépségeknek áll jól. Te nem ez a típus vagy, neked kicsit durvább vonásaid vannak, és úgy nézel ki így kb, mint egy butikban dolgozó, életunt negyvenes anyuka.

A vöröst sem ajánlom, inkább valami természetes színt, ha a szimpla barna túl unalmas (bár a szimpla fekete végképp uncsi szerintem), akkor dobd fel némi melírral nyugodtan, de abból is inkább a természetes vonalon, szóval más árnyalatú barnával. Esetleg ombre festés, bár ahhoz ügyes fodrász kéne, nem valami otthoni sufni-tuning, és valószínűleg már nem is a legtrendibb (már ha felzaklat az ilyesmi :D).

És ugyan nem a kérdés része, de ne így húzd ki a szemedet, nem áll jól. Ha már mindenképp feketével akarod kihúzni alul, a szempillák alatt tedd, és kicsit maszatold el, ne a vízvonalat fesd ki. Ez és egy új frizura durván feldobná a megjelenésed, sokkal csinosabb lennél. :)

2013. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fekete tényleg szinte senkinek sem áll jól, legyél inkább sötétbarna.
2013. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!