Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lábszőrömmel?

Mit csináljak a lábszőrömmel?

Figyelt kérdés
NAGYON NAGY a lábamon a szőr. és még csak 16 éves vagyok. és eléggé zavar. mit csináljak vele?

2013. dec. 26. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szörteleníts. Borotva, gyanta.
2013. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyanta v borotva...de fiú v lány vagy?
2013. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elárulom a lányok többsége kb 12 éves kora óta szőrtelenít, szóval nyugodtan elhagyhatod a "csak" szócskát a 16-os szám elöl.

Szőrteleníts basszus. Borotva, szőrtelenítőkrém, gyanta, epilátor. Ennyi közül csak tudsz választani megfelelő módszert.

2013. dec. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

használj cukor-gyantát, havonta elég egyszer szöszölni vele

félórát és kész.

2013. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Disznóperzselő... garantált siker XD Egyébként igen, 16 évesen akár fiú, akár lány vagy (amit nem ártana tudni) már 95%-ba mindenki szőrös. Ha azt akarod, hogy ne nőjön egy ideig ki a szőr akkor az epilátort vagy a gyantát válaszd! Nem mondom, hogy nem fájdalmas, de megéri. A másik meg a borotva, de azt ha nem rendszeresen csinálod, akkor szúrni fog. 16 évesen, ha lány vagy, akkor elég ciki, ha még nem szőrtelenítettél. A szőrtelenítőkrémet meg nem ajánlom, elvileg egészségtelen. Ha meg nagyon ráérsz, akkor még a csipesz is megteszi, hallottam már olyanról, hogy szépen kiszedegette, nekem idegzetemre menne, illetve egyesével... áh, rossz belegondolni is
2013. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.. :)
2013. dec. 26. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy fiú vagy, lánynál már 16 éves korra átlagos dolog.

Szerintem ha nagyon zavar akkor gyantáztasd vagy epiláld le, az gyengíti egy picit, és esetleg pár alkalom után hagyhatod nőni is. A borotvától csak szúrós lesz, előtte pár napig meg tök sima. Ha epilátorral lazán tmész rajta szerintem még ritkítja is, nem tépi ki az egészet egyszerre, bár ebben nincs tapasztalatom, sose volt hatalmas lábszőröm :D

2013. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!